Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 20 grudzień 2014

W sobotnie przedpołudnie bydgoskie struktury Kongresu Nowej Prawicy wzięły udział w ogólnopolskiej akcji – wolny bazar. Skupiano się na problemach małych i średnich przedsiębiorców.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 20 grudzień 2014 22:16

Znany rosyjski bloger o Bydgoszczy

Ilya Varlamov prowadzi w Moskwie firmę reklamową ,,iCuba”, znany jest bardziej jednak jako bloger, a także działacz na rzecz poprawy infrastruktury rowerowej w rosyjskich miastach. Ponadto jest dystrybutorem kilku marek rowerowych w Rosji. W ostatnich dniach gościł w Bydgoszczy i ze swojego pobytu zamieścił w serwisie blogowym ,,livejournal.com” notkę, w której szczerze opisuje gród Kazimierza Wielkiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Media biznesowe mówią o mega przejęciu w branży spożywczej. Chodzi oczywiście o przejęciu kilku marek należących do Agros Nova przez firmę Maspex z Wadowic. Co podkreślają z kolei inni, mamy do czynienia z wielką repolonizacją kilku znanych w naszym kraju marek, gdyż Agros Nova to kapitał zagraniczny.

Opublikowano w Magazyn

Pełniącemu przez kilka miesięcy funkcję wicestarosty sępoleńskiego Andrzejowi Chatłasowi przysługiwała odprawa w wysokości 17 tys. zł. Jak informuje portal E-Krajna.pl – zainteresowanych chciał się pierw zrzec tych pieniędzy, ostatecznie przekazał je na rzecz Liceum Ogólnokształcącego w Więcborku.

Opublikowano w Regionalne

W czwartek w toruńskim Dworze Artusa odbyło się organizowane przez marszałka województwa świąteczne spotkanie samorządowców. Zabrakło jednak przedstawicieli bydgoskiego samorządu i radnych Sejmiku z tej części województwa.

Opublikowano w Bydgoszcz

Artur Mezglewski ze Stowarzyszenia Prawo na Drodze uważa, że strażnicy miejscy używający ręcznego fotoradaru typu TruCAM łamią prawo. Takie urządzenie znajduje się na wyposażeniu bydgoskich municypalnych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu