Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 24 czerwiec 2016

W czwartek Brytyjczycy zdecydowali o wyjściu z Unii Europejskiej. Wynik brytyjskiego referendum popularnie nazywany jest Brexitem. Głosowanie mieszkańców Wielkiej Brytanii skomentował na konferencji prasowej Péter Szijjártó, szef węgierskiego MSZ.

Opublikowano w Magyar Hirek
piątek, 24 czerwiec 2016 23:14

Zapraszamy na Drugi Wielki Mecz Charytatywny

W niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie TKKF przy ulicy Słowiańskiej 7 rozpocznie się mecz charytatywny pomiędzy politykami i dziennikarzami. Celem rywalizacji sportowej będzie wsparcie podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowaczych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zachęcamy do obejrzenia drugiego wydania audycji ,,Czas na rozmowy”, której pomysłodawcom jest Inowrocławski Klub Dyskusyjny. Tym razem przedstawiciele różnych opcji politycznych rozmawiali m.in. o problemie bezrobocia.

Opublikowano w Inowrocław

Dzisiaj w wielu szkołach odbywało się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystościach zorganizowanych przez międzynarodową International School of Bydgoszcz uczestniczył wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki i dowódca Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy gen. bryg. Wojciech Grabowski. Ich obecność nie była przypadkowa, bowiem ponad połowę uczniów stanowią dzieci oficerów NATO. Przy okazji tej uroczystości ogłoszono ważną decyzję MON.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wtorek Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Bydgoszcz ma zaopiniować ewentualną zmianę nazwy Portu Lotniczego Bydgoszcz, poprzez dodanie członu Toruń. Co prawda opinia RN nie będzie wiążąca, ale pomimo i tak dużej temperatury na zewnątrz, zrobiło się jeszcze bardziej gorąco.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Sejmik zebrał się, aby rozmawiać o rolnictwie. Podkreślono potrzebę rozwoju portów morskich

    Sytuacja w polskim rolnictwie jest trudna, co pokazały protesty z ostatnich dni oraz incydent z Kotomierza pod Bydgoszczą, gdzie doszło do wysypania zboża, co krytykuje prezydent i wicepremier Ukrainy atakując Polskę. Rolnictwo jest ważną gałęzią gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego w poniedziałek 26 lutego na nadzwyczajnej sesji zebrał się Sejmik Województwa.

Wiadomości z regionu