Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 21 październik 2023

Dość popularnym tematem w bawarskich mediach jest nominacja ojca Mirko Legawca na proboszcza parafii Todmoos i Bernau – w Niemczech dość powszechnej jest zjawisko, że jeden ksiądz kieruje dwoma parafiami, wymuszone brakami księży. Przy tej okazji niemieckie media przytaczają życiorys ojca. Legawca.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wpływ sztucznej inteligencji (AI) jest bardzo widoczny w branży IT- powiedział PAP ekspert SoDA. Ciągły rozwój sztucznej inteligencji daje szansę na ułatwienia i usprawnienia pracy w wielu obszarach, nie tylko w IT, powstaną też nowe ścieżki kariery zawodowej.

Opublikowano w Regionalne

W 2022 roku PESA osiągnęła 1,5 mld zł przychodu, pozwoliło to uzyskać dodatni wynik EBIDTA na poziomie 67,5 mln zł, ale strata netto wyniosła 52,4 mln zł. Jednym z powodów ujemnego wyniku są problemy finansowe ukraińskiego kontrahenta spowodowane wojną.

Opublikowano w Bydgoszcz

Z inflacją i wysokimi kosztami życia borykają się też społeczeństwa Europy zachodniej, z tego też powodu Brytyjczycy planując wakacje, czy krótsze wypady, dużo uwagi zwracają także na cenę. Brytyjskie media publikowały ostatnio ranking najpopularniejszych kierunków z Wielkiej Brytanii oparty o dane udostępnione przez wyszukiwarkę tanich wakacji Skyscranner.

Opublikowano w Bydgoszcz

Międzynarodowy Dzień Drzewa (10 października) przypadał w okresie gorącej kampanii wyborczej, tego dnia bydgoskie stowarzyszenie Modrzew po raz trzeci ogłosiło wyniki plebiscytu na Bydgoskie Drzewo Roku, przeprowadzonego przy dużym udziale mieszkańców, do których zresztą należał ostatni głos w internetowym głosowaniu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29