Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMyślęcinek od kilku dni ponownie otwarty, ale tłumów nie ma

Myślęcinek od kilku dni ponownie otwarty, ale tłumów nie ma

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 29 kwiecień 2020 15:39

Od dobrego tygodnia możemy korzystać z lasów, parków, w tym również zielonego kompleksu Myślęcinka. Wielu bydgoszczan skorzystało z I etapu ,,odmrażania” obostrzeń, ale wielkich tłumów nie ma, co może świadczyć mimo wszystko o odpowiedzialności bydgoszczan.

W niedzielę Myślęcinek odwiedził Adam Goździewski, który rozmawiał z osobami korzystającymi z tej formy rekreacji. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału:

 

W okresie epidemii COVID-19 ważne jest unikanie rozpowszechniania się wirusa, ale spacer dla zdrowia może być też korzystny, bowiem zmniejszymy w ten sposób obłożenie szpitali, które i tak mają obecnie dużo pracy. Ważne jest jednak, aby przestrzegać zaleceń sanitarnych, o ile w lasach nie musimy nosić masek o tyle w Myślęcinku jest już taki obowiązek. Starajmy się zachowywać też odstępy od ludzi z którymi nie mieszkamy.

 

Warte obejrzenia

  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

  • Włocłavia pokonuje Sportis – rozpoczynamy mecze na szczycie

    Aż 13 kolejek musieliśmy czekać do pierwszego pojedynku pomiędzy zespołami z grupy tzw. czterech pretendentów do wygrania ligi – w sobotę w Łochowie Sportis podejmował lidera Włocłavię Włocławek (faktycznie zespół ten rozegrał jeden mecz więcej). Mecz ten był bardzo emocjonujący, pokazujący, iż w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu