Jesteś tutaj: HomeSport

W tym tygodniu zapaść ma decyzja co dalej z rozgrywkami

Napisane przez środa, 25 marzec 2020 17:19

Do 26 kwietnia w Polsce nie odbędzie się żaden mecz piłkarski – tyle wiemy na pewno. W rozmowie ze Sportowymi Faktami prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznaje, że jest pewien plan na dokończenie rozgrywek we wszystkich ligach, który poznać mamy albo pod koniec tego tygodnia, albo na początku przyszłego.

Władze Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzji o przedłużeniu zawieszenia rozgrywek piłkarskich niższych lig. Najszybciej mecze mogą zostać rozegrane dopiero po 26 kwietnia.

Dzisiaj media podały smutną informację o śmierci aktora Emila Karewicza. Niedawno skończył 97 lat. Sławę zdobył w roli oficera gestapo w filmie ,,Jak rozpętałem drugą wojnę światową” oraz króla Władysława Jagiełły w Krzyżakach. Aktor pochodził z Wilna.

Zawisza organizuje turniej w Fifę

Napisane przez piątek, 13 marzec 2020 21:10

W sobotę miały być na Gdańskiej wielkie derby Zawiszy z Chemikiem, dla niebiesko-czarnych byłby to powrót po kilku latach na stadion Zawiszy. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany (przynajmniej do 29 marca będą rozgrywki zawieszone). Zaleca się wszystkim pozostanie w domach – z tego powodu Zawisza organizuje turniej piłkarski w grę Fifa 20 na konsoli Playstation4.

PZPN zawiesza rozgrywki w niższych ligach

Napisane przez czwartek, 12 marzec 2020 13:43

Dzisiaj Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował, że rozgrywki Ekstraklasy, I i II ligi będą kontynuowane bez udziału publiczności. Mecze od III ligi w dół będą zawieszone do 29 marca. Oznacza to, że w sobotę nie odbędą się derby Bydgoszczy pomiędzy Zawiszą i Chemikiem.

PZPN zdecyduje w czwartek co dalej z rozgrywkami

Napisane przez środa, 11 marzec 2020 22:47

Na chwilę obecną decyzja jest taka, że mecze w najbliższą sobotę będą rozgrywane bez kibiców, jak jednak pisaliśmy we wtorek, nie można wykluczyć nawet decyzji o odwołaniu rundy wiosennej. W czwartek na nadzwyczajnym posiedzeniu zbierze Polski Związek Piłki Nożnej, z wypowiedzi prezesa Zbigniewa Bońka wynika, że i taki scenariusz jest poważnie brany pod uwagę.

Derby Bydgoszczy na chwilę obecną bez publiczności

Napisane przez wtorek, 10 marzec 2020 20:10

W sobotę po raz kolejny Zawisza Bydgoszcz, najprawdopodobniej zmierzy się, z Chemikiem Bydgoszcz. Mecz miał być wielkim sportowym świętem, bowiem po kilku latach niebiesko-czarni wracają na stadion Zawiszy. Od kilku tygodni kibice czekali na ten mecz, dzisiaj mogą czuć się zawiedzeni.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 28.03.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 37.

- liczba osób hospitalizowanych – 74.

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 7394.

- liczba osób objętych nadzorem – 1694.

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP