Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCzas świąteczny pokazuje okazałość Starego Rynku

Czas świąteczny pokazuje okazałość Starego Rynku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 16 grudzień 2019 16:22

Rewitalizacja płyty Starego Rynku zakończyła się w czerwcu, jednym nowa odsłona bydgoskiej starówki się spodobała, nie brakowało też krytycznych opinii oraz nazwijmy to nieufnych. Od jakiegoś czasu możemy Stary Rynek oglądać w świątecznej odsłonie i nie jest to już ten sam rynek co przed przebudową.

W centralnym punkcie Starego Rynku stanęła choinka, mamy też kilka ogródków zimowych, które w tym sezonie zimowym debiutują. Sprawia to, że rynek stał się bardziej ciasny, czy przez to jest bardziej przytulny?

 

Duże wrażenie robią ozdoby powieszone na słupach, które dodają więcej światła. W części południowo-wshodniej światła tworzą dość intensywny efekt, natomiast w zachodniej przy ratuszu jest znacznie ciemniej, ale to też ma swój klimat.

 

Przygotowaliśmy krótki materiał filmowy, ale przede wszystkim zachęcamy do odwiedzin i wyrażania swojej opinii na temat tej odsłony bydgoskiego Starego Rynku i wyrażania opinii:

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Kujawsko-Pomorskie tnie wydatki na kolej

    O tym, że Województwo Kujawsko-Pomorskie należy do regionów, które na kolej wydają najmniej wiadomo było od dawna. Mówią chociażby o tym społecznicy i zajmujące się kolejnictwem think tanki. W ostatnim czasie Zarząd Województwa podjął decyzję w wyniku której wydamy na kolej jeszcze mniej.

    Etykiety: kolej RPO linia nr 356
  • Jest decyzja środowiskowa dla budowy odcinka drogi ekspresowej S-10

    W tym tygodniu Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy wydała decyzję środowiskową dla realizacji odcinka drogi ekspresowej S-10 na odcinku Bydgoszcz – Toruń, oznacza to, że prace przygotowawcze decyzji dobiegają już końca i po znalezieniu finansowania będzie można rozpocząć już prace budowę.

Wiadomości z regionu