Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrezydent Bruski promował spacery z psami z bydgoskiego schroniska

Prezydent Bruski promował spacery z psami z bydgoskiego schroniska

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 wrzesień 2018 20:17

Najważniejszym bydgoskim wydarzeniem niedzieli był przyjazd premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosław Kaczyńskiego na konwencję tej partii. Ten dzień urzędujący prezydent, wraz z kandydatami Koalicji Obywatelskiej postanowili przeznaczyć na promocję bydgoskiego schroniska dla zwierząt na Osowej Górze.

- Postanowiliśmy wypromować nasze wspaniałe schronisko dla zwierzą, gdzie pracują wspaniali ludzie, mnóstwo wolontariuszy, którzy zapraszają dla siebie – wyjaśnił prezydent Rafał Bruski - Myślę, że jest to świetny sposób na spędzenia czasu, a równocześnie zapraszamy do adopcji.

 

Prezydent Bruski, wraz z kandydatami oraz posłem Pawłem Olszewskim postanowili zabrać na spacer przebywające w schronisku zwierzaki. Na space psa może zabrać każdy, kto chciałby w ten sposób zrobić coś dla czworonogów, ale mało kto o tym wie. Ta akcja wyborcza miała na celu przypomnienie o tym.

 

Jeszcze w październiku rozpocznie się pierwsza od 26 lat rozbudowa bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas