Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrezydent Bruski promował spacery z psami z bydgoskiego schroniska

Prezydent Bruski promował spacery z psami z bydgoskiego schroniska

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 wrzesień 2018 20:17

Najważniejszym bydgoskim wydarzeniem niedzieli był przyjazd premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosław Kaczyńskiego na konwencję tej partii. Ten dzień urzędujący prezydent, wraz z kandydatami Koalicji Obywatelskiej postanowili przeznaczyć na promocję bydgoskiego schroniska dla zwierząt na Osowej Górze.

- Postanowiliśmy wypromować nasze wspaniałe schronisko dla zwierzą, gdzie pracują wspaniali ludzie, mnóstwo wolontariuszy, którzy zapraszają dla siebie – wyjaśnił prezydent Rafał Bruski - Myślę, że jest to świetny sposób na spędzenia czasu, a równocześnie zapraszamy do adopcji.

 

Prezydent Bruski, wraz z kandydatami oraz posłem Pawłem Olszewskim postanowili zabrać na spacer przebywające w schronisku zwierzaki. Na space psa może zabrać każdy, kto chciałby w ten sposób zrobić coś dla czworonogów, ale mało kto o tym wie. Ta akcja wyborcza miała na celu przypomnienie o tym.

 

Jeszcze w październiku rozpocznie się pierwsza od 26 lat rozbudowa bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu

Śledź nas