Jesteś tutaj: HomeSportPrzeżyjmy te chwile raz jeszcze

Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 22 sierpień 2019 19:42

Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

 

- Nazywam się Justyna Święty-Ersetic. Witam w Bydgoszczy – od tej kwestii wypowiedzianej w języku angielskim rozpoczyna się film, który sam w sobie promuje nasze miasto. Kilka razy w materiale pojawia się też zawodnik Zawiszy Marcin Lewandowski. Najważniejsze na tym filmie są jednak emocje ze stadionu. Zapraszamy do obejrzenia:

 

How Poland won the European Athletics Team Championships

A weekend which we will remember for a very long time. This is how Poland won the European Athletics Team Championships Super League title in Bydgoszcz!

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja