Jesteś tutaj: HomeSportCoraz bliżej Drużynowych Mistrzostw Europy

Coraz bliżej Drużynowych Mistrzostw Europy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport piątek, 26 lipiec 2019 07:27

To będzie najważniejsze wydarzenie w ramach obchodów 100. lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Na zawodach o mistrzostwo Starego Kontynentu Polacy ostatnio pokazywali, że są potęgą, teraz będą mogli się pokazać przed własną publicznością na stadionie bydgoskiego Zawiszy.

Drużynowe Mistrzostwa Europy rozpoczną się 9 sierpnia i potrwają do 11. W ostatnim czasie na bydgoskich ulicach pojawiły się instalacje reklamujące te zawody. Nie widać jednak poza tym, aby zbliżały się duże zawody. Jest to jednak cisza przed burzą, bowiem wielu gości zagranicznych, jak wynika z danych ze sprzedaży biletów, planuje w sierpniu zawitać nad Brdę.

 

W ubiegłym tygodniu udało się uzyskać dużego sponsora dla Mistrzostw – został nim Anwil, z grupy PKN Orlen.

 

Wiele rzeczy jest już dopiętych, ustalono już nawet program minutowy. Cały czas nie wiemy jednak jacy sportowcy wezmą udział. Spodziewać możemy się najlepszych z kontynentu, ale Polski Związek Lekkiej Atletyki nie ustalił jeszcze pełnej reprezentacji. Naturalne jest, że w tej reprezentacji znajdą się największe gwiazdy, ale urokowi tego typu zawodom daje też szansa pokazania się tym sportowcom, które o bycie wśród czołówki polskich lekkoatletów dopiero walczą.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021