Jesteś tutaj: HomeSportNa inaugurację ligi i derby poczekamy nieco dłużej

Na inaugurację ligi i derby poczekamy nieco dłużej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport piątek, 26 lipiec 2019 12:03

 

10 sierpnia Chemik Bydgoszcz miał na inauguracje rozgrywek IV ligi podejmować Zawiszę. Ten mecz odbędzie się, ale we wrześniu, zatem Zawisza ligę rozpocznie dopiero 15 sierpnia podejmując Lecha Rypin.

Chemik Bydgoszcz będący spadkowiczem z III ligi kwestionował wyniki Gwardii Koszalin oraz Bałtyku Koszalin, wskazując chociażby na brak ważnej licencji trenera jednego z klubów, domagając uznania walkowerów. Gdyby wniosek Chemika spełniono klub mógłby rozpocząć nowy sezon w III lidze. Z uwagi na to, że to odwołanie było rozpatrywane, zdaniem K-PZN pośpieszono się z ustaleniem terminarza, dlatego związek zgodził się przesunąć derby Chemik – Zawisza na 11 września.

 

Mecz z Lechem Rypin zostanie rozegrany w Fordonie przy ulicy Sielskiej. Nie można wykluczyć, że w kolejnych kolejkach Zawisza będzie w roli gospodarza grał przy ulicy Gdańskiej, na stadionie Zawiszy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja