Jesteś tutaj: HomeRegionLatos: Bydgoszcz i Inowrocław powinny ze sobą współpracować (wideo)

Latos: Bydgoszcz i Inowrocław powinny ze sobą współpracować (wideo)

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne wtorek, 05 luty 2013 00:02

Poseł Tomasz Latos w rozmowie z nami podkreślał, że ważna jest współpraca Bydgoszczy i Inowrocławia w kwestii budowania przyszłego obszaru metropolitarnego.

 

Dwa tygodnie temu poseł Krzysztof Brejza powiedział nam, że władze Bydgoszczy nie chcą współpracy z Inowrocławiem w ramach wspólnego obszaru funkcjonalnego. W tej kwestii Brejza wystosował oficjalne zapytania, która zakończyły się odmownie. Ponadto poseł ma żal, że Bydgoszcz przygotowując badania na temat przepływu mieszkańców do grodu nad Brdą pominął Inowrocław.

 

Mam nadzieje, że zostaną uzupełnione stosowane badani dotyczące współpracy i wzajemnego oddziaływania. Chociażby kwestie rynku pracy i przepływu mieszkańców pomiędzy Bydgoszczą i Inowrocławie. Tradycje wspólnych działań są historyczne i mam nadzieje, że Inowrocław będzie obiektem współpracy samorządu bydgoskiego – komentuje w rozmowie z nami poseł Tomasz Latos.

 

,Walczyłem i będę walczył”

Parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości wyraził jednak żal, że w ostatnim czasie władze Inowrocławia nie specjalnie współpracują ze wszystkimi posłami – Miejmy nadzieje, że następnym razem, gdy prezydent Brejza będzie dziękował za pomoc przy walce o obwodnice, będzie pamiętał również o tym, że w raz z poseł Bańkowską brałem za każdym razem w protestach w obronie tej ważnej inwestycji dla Inowrocławia.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)