Jesteś tutaj: HomeNakielskiPrezydent Andrzej Duda po raz kolejny odwiedzi nasz region

Prezydent Andrzej Duda po raz kolejny odwiedzi nasz region

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki poniedziałek, 29 sierpień 2016 20:09

Kilka dni temu informowaliśmy o niespodziewanej wizycie prezydenta Andrzeja Dudy na obozie harcerskim pod Żninem. Para prezydencka planuje również uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego na terenie naszego regionu.

W czwartek Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką gościć będą w Dziewierzewie pod Kcynią. Uczestniczyć będą w inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół, który obchodzi jubileusz 175-lecia. Uroczystość będzie połączona z nadaniem szkole imienia ppor. Marka Uleryka.

 

Marek Uleryk służył w Biurze Ochrony Rządu. Zginął 10 kwietnia 2010 roku podczas lotu do Smoleńska na uroczystości katyńskie razem z prezydentem Lechem Kaczyńskim.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Listopad 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  • Czas pokaże, czy politycznie jesteśmy dojrzalsi jako naród

    Jak spojrzymy na temperaturę sporu politycznego przez cztery ostatnie lata, chociażby na kryzys, który zostanie zapamiętany poprzez okupację sali sejmowej, to można mieć powód do niepokoju. Jednak to jest przeszłość, którą nie musimy już żyć, czy przyszłość może przynieść nową jakość w polskiej polityce? Ostatni tydzień pokazuje, że tak, bowiem wielu polityków pokazało, że jest ku temu wola. Czas pokaże, czy była to chwilowa refleksją związana ze Świętem Niepodległości, czy faktycznie politycznie jako Polacy jesteśmy już dojrzalsi.

  • CBA bada umowę kredytową szpitala w Grudziądzu

    Kłopoty finansowe wprowadziły w ogromne tarapaty finanse miasta Grudziądza. Szacowany na koniec 2018 rok dług szpitala wynosił 422 mln zł. Polska Agencja Prasowa informuje, że agenci Centralnego Biura Antykorupcynego z bydgoskiej delegatury przyglądają się umowie kredytowej udzielonej przez parabank.

    Etykiety: Grudziądz

Wiadomości z regionu

Śledź nas