Jesteś tutaj: HomeInowrocławNowy przewoźnik kusi inowrocławian szybkim czasem podróży

Nowy przewoźnik kusi inowrocławian szybkim czasem podróży

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 09 maj 2014 15:29

Z Inowrocławia do Bydgoszczy oraz w drogę powrotną pojedziemy autokarem w 45 minut. Taką ofertę proponuje nowy przewoźnik Jan-Trans z Janikowa. Czasowo jest ona konkurencyjna dla pociągów.

Przewóz pasażerów pomiędzy Inowrocławiem i Bydgoszczą odbywa się głównie poprzez komunikację autobusową. Prowadzony jest on przez kilku przewoźników. Te miasta łączy także dość szybka linia kolejowa nr 131 po której podróż odbywa się od 31 minut do 41 minut (w zależności od klasy pociągu i ceny biletu). Dla autobusów jeżdżących na tej trasie około godziny jest to oferta bardzo konkurencyjna. Na tej trasie jeździ jednak mało pociągów, stąd też rynek należy ten głównie do przewoźników autokarowych.

 

Część tego rynku chce zdobyć firma z Janikowa, która oferuje przejazd ekspresowy w 45 minut. Wszystko z tego powodu, że autobus zatrzyma się tylko raz w Nowej Wsi Wielkiej, dzięki czemu zaoszczędzi wiele czasu na postojach w mniejszych miejscowościach. Cena biletów będzie podobna jak u innych przewoźników.

 

Autobusy firmy Jan-Trans w każdą ze stron pojadą 6 razy dziennie.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Narasta napięcie w związku z misją WHO w Chinach

    Misja pod egidą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Wuhanie nie przyniosła dotąd jasnej odpowiedzi na nurtujące świat pytanie o pochodzenie koronawirusa. Amerykańskie media zarzucają Chinom ukrywanie danych. W atmosferze napięć politycznych zespół naukowców przełożył publikację wstępnego raportu.

    Etykiety: covid19
  • Dla młodego pokolenia etos Solidarności niewiele już znaczy. Politycy tego nie chcą natomiast widzieć

    Przed tygodniem byłem świadkiem jak policjanci znoszą z ulicy młodych aktywistów, którzy zablokowali ulicę Jagiellońską, domagając się większych działań rządzących na rzecz klimatu. Nie zamierzam chwalić takiego łamania przepisów, ale nie sposób nie zauważyć, że jest to autentyczna deklaracja tożsamościowa młodego pokolenia. Mogę mieć wobec tej rewolucji politycznej duże obawy, ale nie mogę udawać, że to się nie dzieje.

Wiadomości z regionu