Jesteś tutaj: HomeInowrocławW Inowrocławiu drgnęło gospodarczo?

W Inowrocławiu drgnęło gospodarczo?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław sobota, 10 maj 2014 19:34

W kwietniu w województwie kujawsko-pomorskim ewidencja bezrobotnych zmniejszyła się o 8 tys. osób. W samym powiecie inowrocławskim liczba bezrobotnych spadła o 614 osób, co jest drugim wynikiem, zaraz po powiecie lipnowskim.

Jest to drugi miesiąc, gdy bezrobocie dość pokaźnie spada. Jak pokazują wskaźniki sytuacja na rynku pracy w Polsce zaczyna się poprawiać, stąd też w kolejnych miesiącach można prognozować utrzymanie się tendencji spadkowej także w Inowrocławiu.

 

Efekty tego nie będą jednak tak szybko widoczne. Cały czas w powiecie inowrocławskim ponad 15 tys. mieszkańców nie ma pracy, czyli więcej niż co piąty mieszkaniec.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu