Jesteś tutaj: HomeInowrocławKradł i czuł się bezkarny, zatrzymała go dopiero obsługa jednego ze sklepów

Kradł i czuł się bezkarny, zatrzymała go dopiero obsługa jednego ze sklepów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 07 maj 2014 13:29

22-letni mężczyzna czując bezkarność przez kilka tygodni terroryzował inowrocławskich sklepikarzy. Wchodził do sklepów, gdzie wszczynał awantury i po przez groźby kradł towar. Finał jego działalności, przynajmniej tymczasowy, przyniosła niedzielna kradzież w jednym ze sklepów.

 

O zachowaniu 22-latka policjanci zostali poinformowani już w kwietniu, do maja nie udało się im jednak ująć mężczyzny. Ten na kolejne łowy wyruszył w niedziele 4 maja, tam próbując okraść jeden ze sklepów został zatrzymany przez właścicielkę sklepu i pomagającej je mężczyznę, a potem przekazany w ręce policji.

 

Prokuratura postawiła mu 6 zarzutów, decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności za znęcanie się i pobicie oraz 2 lat więzienia za groźby karalne.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Narasta napięcie w związku z misją WHO w Chinach

    Misja pod egidą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Wuhanie nie przyniosła dotąd jasnej odpowiedzi na nurtujące świat pytanie o pochodzenie koronawirusa. Amerykańskie media zarzucają Chinom ukrywanie danych. W atmosferze napięć politycznych zespół naukowców przełożył publikację wstępnego raportu.

    Etykiety: covid19
  • Dla młodego pokolenia etos Solidarności niewiele już znaczy. Politycy tego nie chcą natomiast widzieć

    Przed tygodniem byłem świadkiem jak policjanci znoszą z ulicy młodych aktywistów, którzy zablokowali ulicę Jagiellońską, domagając się większych działań rządzących na rzecz klimatu. Nie zamierzam chwalić takiego łamania przepisów, ale nie sposób nie zauważyć, że jest to autentyczna deklaracja tożsamościowa młodego pokolenia. Mogę mieć wobec tej rewolucji politycznej duże obawy, ale nie mogę udawać, że to się nie dzieje.

Wiadomości z regionu