Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław organizuje dla mieszkańców październikową zbiórkę liści

Inowrocław organizuje dla mieszkańców październikową zbiórkę liści

Napisane przez  UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław wtorek, 29 wrzesień 2020 15:13

1 października rusza jesienna zbiórka liści w ramach prac porządkowych na terenie Miasta Inowrocławia. Mieszkańcy i instytucje użyteczności publicznej mogą bezpłatnie odbierać worki na liście w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Środowiska


i Rolnictwa, przy al. Henryka Sienkiewicza 1, pokój nr 11 w godzinach od 7.30 do 15.30. Akcja trwa do 28 listopada br.

 

Inowrocławska Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa Sp. z o.o. będzie odbierała wypełnione worki w poniedziałki i czwartki po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem telefonu (52) 357-56-62, w terminie od 1 października do 28 listopada br.

 

Zawiązane worki z zebranymi liśćmi należy wystawić w terminie wyznaczonym przez przedsiębiorstwo. Ponadto zebrane liście można umieszczać w ogólnodostępnych kontenerach przeznaczonych do trawy i liści zlokalizowanych na terenie Miasta. Lokalizacja miniPrzoków jest dostępna na stronie internetowej www.eko.inowroclaw.pl w zakładce „Jak segregować?”.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Pierwsze osoby w kujawsko-pomorskim zaszczepione drugą dawką

    Pierwsze szczepienia odbyły się w naszym województwie, jak w całej Unii Europejskiej, 27 grudnia 2020 roku. Było to jednak dopiero zaszczepienie jedną dawką, a jak uważają eksperci, dla zbudowania odporności potrzeba dwóch dawek. Dzień 18 stycznia 2021 roku, to z kolei symboliczna data, gdy w naszym województwie zaszczepiono pierwsze osoby drugą dawką.

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska

Wiadomości z regionu