Jesteś tutaj: HomeInowrocławSpotkanie z autorką książek odwołane. Powód: Względy epidemiologiczne

Spotkanie z autorką książek odwołane. Powód: Względy epidemiologiczne

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 03 marzec 2020 15:07
Spotkanie z autorką książek odwołane. Powód: Względy epidemiologiczne Grafika: Biblioeka Publiczna w Inowrocławiu

W przyszły poniedziałek (9 marca) w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu  miało się odbyć spotkanie autorskie z Aleksandrą Chrobak. Do spotkania jednak nie dojdzie, z uwagi na zagrożenie koronowirusem.

Dzisiaj pisaliśmy już o odwołanych targach pracy i edukacji przez starostę sępoleńskiego, w odpowiedzi na apel prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, o nieorganizowanie zbiorowisk w okresie zagrożenie epidemiologicznego koronowirusem w Europie. Dzisiaj pojawiła się informacja o odwołaniu spotkaniu z Aleksandrą Chrobak w Inowrocławiu.

 

Aleksandra Chrobak mieszka w północnych Włoszech, gdzie wystąpiło europejskie ognisko koroowirusa. Organizatorzy zapowiadają, że spotkanie autorskie odbędzie się w innym terminie.

 

Aleksandra Chrobak jest autorką książek ,,Beduinki na Instagramie” oraz ,,Fashionistki”.

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu