Jesteś tutaj: HomeInowrocławSpotkanie z autorką książek odwołane. Powód: Względy epidemiologiczne

Spotkanie z autorką książek odwołane. Powód: Względy epidemiologiczne

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 03 marzec 2020 15:07
Spotkanie z autorką książek odwołane. Powód: Względy epidemiologiczne Grafika: Biblioeka Publiczna w Inowrocławiu

W przyszły poniedziałek (9 marca) w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu  miało się odbyć spotkanie autorskie z Aleksandrą Chrobak. Do spotkania jednak nie dojdzie, z uwagi na zagrożenie koronowirusem.

Dzisiaj pisaliśmy już o odwołanych targach pracy i edukacji przez starostę sępoleńskiego, w odpowiedzi na apel prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, o nieorganizowanie zbiorowisk w okresie zagrożenie epidemiologicznego koronowirusem w Europie. Dzisiaj pojawiła się informacja o odwołaniu spotkaniu z Aleksandrą Chrobak w Inowrocławiu.

 

Aleksandra Chrobak mieszka w północnych Włoszech, gdzie wystąpiło europejskie ognisko koroowirusa. Organizatorzy zapowiadają, że spotkanie autorskie odbędzie się w innym terminie.

 

Aleksandra Chrobak jest autorką książek ,,Beduinki na Instagramie” oraz ,,Fashionistki”.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

  Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

 • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

  Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10
 • Unia Europejska planuje wyemitować obligacje na ożywienie gospodarki po wirusie

  Czas wrócić do rozmów o nowym budżecie Unii Europejskiej na lata 2021-2027, rozmowy te zostały przesunięte z uwagi na epidemię COVID-19, która ściągnęła główną uwagę przywódców państw UE. Pandemia uderza również w gospodarki, stąd też Unia musi uzgodnić budżet, który pozwoli ożywić gospodarkę.

  Etykiety: Unia Europejska
 • Sprzedaż i zakup samochodu zgłosimy przez internet

  Po tym jak w ramach jednego z pierwszych etapów odmrażania gospodarki otwarte zostały Urzędy Miast i Starostwa Powiatowe, pojawiły się przed nimi kolejki osób chcących zarejestrować samochód lub zgłosić jego zakup. Te czynności można wykonać jednak zdalnie bez wychodzenia z domu.

Wiadomości z regionu