Jesteś tutaj: HomeInowrocław Prezydent uzyskał absolutorium

Prezydent uzyskał absolutorium

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 27 maj 2013 18:42

Dzisiaj Rada Miejska w Inowrocławiu oceniała wykonanie budżetu na rok ubiegły przez prezydenta Ryszarda Brejzę. Wynik tego głosowania był jednak już przed sesją do przewidzenia, w ostatecznym głosowaniu poparcie dla prezydenta było bardzo zdecydowane.

Wcześniej pozytywnie o wykonaniu budżetu na rok 2012 wypowiedziała się Regionalna Izba Obrachunkowa oraz Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej Inowrocławia. W dzisiejszym głosowaniu pozytywnie o polityce budżetowej prezydenta Brejzy wypowiedziało się 14 radnych, przeciw było tylko 4.

 

Praktycznie założenia budżetowe udało się zrealizować w stu procentach. Pojawiają się różnego rodzaju problemy, ale staramy się je jako miasto skutecznie rozwiązywać – komentuje tę decyzje wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Maciej Szota.

 

Opozycja wyraziła postulat, aby z granic miasta wyłączyć Solanki, gdyż uważają, że prezydent wraz ze swoimi współpracownikami dba tylko o tę część miasta, zapominając o reszcie miasta.

 

Park Solankowy służy wszystkim mieszkańcom Inowrocławia. Są to miejsca pracy, gdzie pieniądze pozostawiają ludzie z zewnątrz – kwituje te zarzuty Szota –  Władze dbają o równomierny rozwój całego miasta. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Finał okręgowego Pucharu Polski przyniósł emocję za cały sezon

  Unia Janikowo zdobywcą okręgowego Pucharu Polski – w nagrodę zespół z Kujaw w przyszłym tygodniu zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec. W finale Unia pokonała we Włocławku Zawiszę Bydgoszcz.

 • Wychowanek Zawiszy trafił do Niemiec

  Adrian Małachowski przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Zawiszy, jako młody adept piłkarski urodzony w Bydgoszczy. Później trafił do juniorów Legii Warszawa, tego lata został kupiony przez 3 ligowy 1. FC Magdeburg. Małachowski występuje głównie na pozycji defensywnego pomocnika.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Prezydent Andrzej Duda rozpoczyna II kadencję

  W czwartek 6 sierpnia na sali plenarnej Sejmu odbyło się uroczyste posiedzenie Zgromadzenia Narodowego, w czasie którego prezydent Andrzej Duda złożył ślubowanie, tym samym rozpoczynając swoją drugą kadencję w roli głowy państwa. Zgromadzenie przebiegało jednak w dość specyficznej atmosferze, nie tylko z powodu założonych masek z uwagi na sytuację epidemiczną.

 • Wesela bez dziadków

  W maseczkach i bez seniorów – tak według nowych zasad będą bawić się goście - pisze czwartkowa "Rzeczpospolita". Wiceminister rozwoju Olga Semieniuk zapowiada, że nowe wytyczne pojawią się jeszcze w tym tygodniu, a w życie wejdą najpewniej niezwłocznie.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu