Jesteś tutaj: HomeInowrocławPiS zaprasza na spotkanie z posłanką Beatą Szydło

PiS zaprasza na spotkanie z posłanką Beatą Szydło

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 17 maj 2013 13:36

W sobotni wieczór w Inowrocławiu gościć będzie posłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło. Mandat parlamentarzysty pełni ona już trzecią kadencję, w przeszłości była burmistrzem Brzeszcza w powiecie oświęcimskim.

Posłanka Beata Szydło pełni obecnie także funkcję wiceprzewodniczącej Prawa i Sprawiedliwości. W swojej działalności stara się podejmować tematy gospodarcze.

 

Spotkanie otwarte z posłanką rozpocznie się w sobotę o godzinie 18 w Sali Konferencyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu.

Wsztystkich sympatyków PiS oraz osoby, które chcą porozmawiać o Polsce serdecznie zapraszamy – czytamy w zaproszeniu kierowanym do inowrocławian. 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • AFP: Covid-19 zabił jak dotąd ponad 2 mln osób, zakaziło się ponad 94 mln

    Od początku pandemii koronawirusem na całym świecie wykryto ponad 94 450 660 zakażeń, Covid-19 zabił ponad 2 022 740 osób - podaje w niedzielę AFP, w oparciu o oficjalne statystyki poszczególnych krajów i dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

    Etykiety: covid19
  • Jurek Owsiak: 29. Finał WOŚP gotowy pod względem organizacyjnym i sanitarnym

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gotowa do 29. finału, nietypowego ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia. Tegoroczna akcja charytatywna to już blisko 8 tys. puszek stacjonarnych, 12 tys. eSkarbonek, prawie 1,4 tys. sztabów oraz rzesza wolontariuszy. – Liczymy się z tym, że w czasie pandemii zebranych pieniędzy może być dużo mniej. Ale zbiórka już trwa i o dziwo jednego dnia potrafi przybyć na naszym koncie ponad milion złotych. W tych czasach to nieprawdopodobna suma – mówi Jurek Owsiak, pomysłodawca i prezes Fundacji WOŚP. Finał rozpocznie się w sobotę 30 stycznia wieczorem.

    Etykiety: WOŚP

Wiadomości z regionu