Jesteś tutaj: HomeInowrocławPowstaje nowy chodnik na Solnie

Powstaje nowy chodnik na Solnie

Napisane przez  Redakcja / UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 24 wrzesień 2018 15:19
Powstaje nowy chodnik na Solnie Fot: Jarosław Hejenkowski

Przed blokami przy ul. Trzcińskiego powstaje nowy chodnik. Trakt będzie miał długość ponad stu metrów. Prace rozpoczęły się kilka dni temu. Wykonawca zwiózł już sprzęt oraz palety kostek, z których będzie układany chodnik.

Roboty obejmować będą budowę chodnika o szerokości 2 metrów, z kostki betonowej, rozbiórkę istniejącej nawierzchni tłuczniowej, roboty ziemne na głębokości około 0,5 m, wykonanie  dwóch zjazdów, ustawienie krawężników betonowych i obrzeży oraz regulację wysokościową urządzeń uzbrojenia podziemnego terenu.

 

Nowy chodnik, który powstanie przy blokach mieszkaniowych na Solnie ma mieć długość 109,6 m. Prace powinny zakończyć się na przełomie października i listopada.

 

Na zdjęciach: Ulica Juliusza Trzcińskiego już przygotowana do kolejnej inwestycji.

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

  • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

    Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.