Jesteś tutaj: HomeInowrocławMinister Zdrowia przekazał wsparcie dla inowrocławskiego szpitala

Minister Zdrowia przekazał wsparcie dla inowrocławskiego szpitala

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 21 wrzesień 2018 17:54

Podczas wizyty w Bydgoszczy minister zdrowia Łukasz Szumowski podpisał umowy z dyrektorami trzech szpitali z regionu, na doposażenie oddziałów SOR. Wśród nich znalazł się Wielospecjalistyczny Szpital im. dr Ludwika Błażka w Inowrocławiu.

Inowrocławski szpital otrzyma dokładnie 394 tys. zł - Odziały SOR mogą być doposażone w nowoczesny sprzęt. Będą one bezpieczniejsze, po drugie pacjent odniesie wyraźną korzyść z powodu funkcjonowania nowoczesnego sprzętu – mówił minister Łukasz Szumowski.

 

Uroczystość odbyła się w szpitalu im. Biziela w Bydgoszczy. Wsparcie otrzymały również Szpital Uniwersytecki im. Jurasza w Bydgoszczy oraz Pałuckie Centrum Zdrowia w Żninie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Poczta Polska gratuluje Zawiszy awansu

    Za naszym pośrednictwem gratulacje z okazji awansu Zawiszy do IV ligi złożył dyrektor Regionu Bydgoszcz Poczty Polskiej Karol Górski. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej Poczta Polska wyemitowała znaczek i kartkę pocztową poświęconą bydgoskiemu Zawiszy.

  • Zawisza ,,gromiąc” żegna się z okręgówką

    Już przed meczem było wiadome, że jego wynik nie będzie miał specjalnego znaczenia, bowiem Zawisza awans do IV ligi wywalczył już kilka tygodni temu. Było to jednak pożegnanie z V ligą i wokół tego pożegnania budowano cały spektakl. Można jednak powiedzieć, że Zawisza w dobrym stylu pożegnał się z okręgówką.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

« Czerwiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.