Jesteś tutaj: HomeInowrocławMinister Zdrowia przekazał wsparcie dla inowrocławskiego szpitala

Minister Zdrowia przekazał wsparcie dla inowrocławskiego szpitala

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 21 wrzesień 2018 17:54

Podczas wizyty w Bydgoszczy minister zdrowia Łukasz Szumowski podpisał umowy z dyrektorami trzech szpitali z regionu, na doposażenie oddziałów SOR. Wśród nich znalazł się Wielospecjalistyczny Szpital im. dr Ludwika Błażka w Inowrocławiu.

Inowrocławski szpital otrzyma dokładnie 394 tys. zł - Odziały SOR mogą być doposażone w nowoczesny sprzęt. Będą one bezpieczniejsze, po drugie pacjent odniesie wyraźną korzyść z powodu funkcjonowania nowoczesnego sprzętu – mówił minister Łukasz Szumowski.

 

Uroczystość odbyła się w szpitalu im. Biziela w Bydgoszczy. Wsparcie otrzymały również Szpital Uniwersytecki im. Jurasza w Bydgoszczy oraz Pałuckie Centrum Zdrowia w Żninie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

« Kwiecień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Kosma Złotowski

  • Związkowcy grożą, że maturzyści mogą nie zostać sklasyfikowani

    Wczoraj informowaliśmy o stanowisku Międzyszkolnego Komitetu Strajkowego, który zadeklarował, że maturzyści nie muszą się obawiać o wystawienie ocen końcowych, bez których nie będą w maju mogli przystąpić do matur. Wieczorem tę deklarację zdementowały związki zawodowe. Oznacza to, że maturzyści nie mogą spać spokojnie.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Komitet Strajkowy: Uczniowie będą sklasyfikowani

    Przed świętami zawiązał się w Warszawie Międzyszkolny Komitet Strajkowy pracowników oświaty, który dzisiaj podjął decyzję o tym, że maturzyści otrzymają oceny końcowe, jednocześnie jego przedstawiciele krytykowali rząd za brak rzeczowej woli dialogu. Najważniejsze dla maturzystów jest jednak to, że otrzymają oceny końcowe i będą mogli przystąpić w maju do matur.

    Etykiety: strajk nauczycieli

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.