Jesteś tutaj: HomeInowrocławPrezydent Ryszard Brejza chce dalej zmieniać Inowrocław

Prezydent Ryszard Brejza chce dalej zmieniać Inowrocław

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 25 wrzesień 2018 16:04

Odwaga i pracowitość – to zdaniem prezydenta Ryszarda Brejzy cechy, jakie charakteryzują samorządowców związanych z Porozumieniem Brejzy. Ten ruch samorządowy wystawia kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej Inowrocławia, rady powiatu inowrocławskiego oraz na urząd prezydenta Inowrocławia.

- Odwaga i pracowitość. Na to chcemy zwracać uwagę w trakcie kolejnej kadencji, do której jesteśmy przygotowani – mówił na prezentacji programu, prezydent Ryszard Brejza - Mamy plan, mamy program, jesteśmy przygotowani, żeby w pewnym stopniu kontynuować te prace które rozpoczęliśmy, a z drugiej strony, żeby do tego planu dołożyć nowe założenia, bo życie w mieście się wciąż toczy i mieszkańcy mają nowe oczekiwania.

 

Wśród propozycji dla inowrocławian Porozumienie Brejzy proponuje nową funkcjonalność Karty Inowrocławianina, która miałaby się stać również Kartą Miejską, działającej na podobnej zasadzie jak ta w Bydgoszczy, a nawet posiadać bardziej rozwinięte funkcje. Oprócz kodowania biletów komunikacyjnych, kartą inowrocławianie będą mogli płacić również na basenach i wykorzystywać ją jako kartę biblioteczną.

 

Porozumienie Brejzy zamierza również dalej rozwijać gospodarkę miasta opartą na uzdrowisku. Chociażby poprzez utrzymywanie pozycji lidera elektromobilności. Jak chwali się ekipa rządząca Inowrocławiem, wiek taboru autobusowego do końca roku wynieść ma 2 lata.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.