Jesteś tutaj: HomeInowrocławPrezydent Ryszard Brejza chce dalej zmieniać Inowrocław

Prezydent Ryszard Brejza chce dalej zmieniać Inowrocław

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 25 wrzesień 2018 16:04

Odwaga i pracowitość – to zdaniem prezydenta Ryszarda Brejzy cechy, jakie charakteryzują samorządowców związanych z Porozumieniem Brejzy. Ten ruch samorządowy wystawia kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej Inowrocławia, rady powiatu inowrocławskiego oraz na urząd prezydenta Inowrocławia.

- Odwaga i pracowitość. Na to chcemy zwracać uwagę w trakcie kolejnej kadencji, do której jesteśmy przygotowani – mówił na prezentacji programu, prezydent Ryszard Brejza - Mamy plan, mamy program, jesteśmy przygotowani, żeby w pewnym stopniu kontynuować te prace które rozpoczęliśmy, a z drugiej strony, żeby do tego planu dołożyć nowe założenia, bo życie w mieście się wciąż toczy i mieszkańcy mają nowe oczekiwania.

 

Wśród propozycji dla inowrocławian Porozumienie Brejzy proponuje nową funkcjonalność Karty Inowrocławianina, która miałaby się stać również Kartą Miejską, działającej na podobnej zasadzie jak ta w Bydgoszczy, a nawet posiadać bardziej rozwinięte funkcje. Oprócz kodowania biletów komunikacyjnych, kartą inowrocławianie będą mogli płacić również na basenach i wykorzystywać ją jako kartę biblioteczną.

 

Porozumienie Brejzy zamierza również dalej rozwijać gospodarkę miasta opartą na uzdrowisku. Chociażby poprzez utrzymywanie pozycji lidera elektromobilności. Jak chwali się ekipa rządząca Inowrocławiem, wiek taboru autobusowego do końca roku wynieść ma 2 lata.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wiadomości z regionu

Śledź nas