Jesteś tutaj: HomeEurowyboryLatos: Mówimy nie dla Euro, ale nie na zawsze

Latos: Mówimy nie dla Euro, ale nie na zawsze

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 13 maj 2019 17:52

W poniedziałek poseł Tomasz Latos zorganizował konferencję z cyklu ,,Obroń swoje prawo”, podobne konferencje organizowane są przez polityków Prawa i Sprawiedliwości w całej Polsce. Obrona swojego prawa dotyczyć ma z jednej strony utrzymania waluty ,,złotówki”, ale też sprzeciwu wobec seksualizacji i wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne.

- Każdy powinien 26 maja bronić swojego prawa do tych kwestii – mówił kandydat na europosła Tomasz Latos – My mówimy nie dla Euro, ale nie na zawsze, ale dopóki poziom naszych zarobków nie będzie zbliżony do poziomu starej Unii Europejskiej, w tym Niemiec. Nie należy się śpieszyć z wprowadzeniem Euro.

 

Latos mówił również o potrzebie obrony bezpieczeństwa Polaków przed nielegalną imigracją, do prawa kupowania produktów tej samej jakości co w innych krajach Unii Europejskiej oraz do poszanowania wyznawania wartości. Zdaniem posła Latosa trzeba się sprzeciwiać profanowaniu symboli wszystkich religii.

 

Poparcie dla kandydatury Latosa na europosła wyrazili przy tej okazji posłanka Ewa Kozanecka i poseł Piotr Król.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy