Jesteś tutaj: HomeEurowyboryLatos: Mówimy nie dla Euro, ale nie na zawsze

Latos: Mówimy nie dla Euro, ale nie na zawsze

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 13 maj 2019 17:52

W poniedziałek poseł Tomasz Latos zorganizował konferencję z cyklu ,,Obroń swoje prawo”, podobne konferencje organizowane są przez polityków Prawa i Sprawiedliwości w całej Polsce. Obrona swojego prawa dotyczyć ma z jednej strony utrzymania waluty ,,złotówki”, ale też sprzeciwu wobec seksualizacji i wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne.

- Każdy powinien 26 maja bronić swojego prawa do tych kwestii – mówił kandydat na europosła Tomasz Latos – My mówimy nie dla Euro, ale nie na zawsze, ale dopóki poziom naszych zarobków nie będzie zbliżony do poziomu starej Unii Europejskiej, w tym Niemiec. Nie należy się śpieszyć z wprowadzeniem Euro.

 

Latos mówił również o potrzebie obrony bezpieczeństwa Polaków przed nielegalną imigracją, do prawa kupowania produktów tej samej jakości co w innych krajach Unii Europejskiej oraz do poszanowania wyznawania wartości. Zdaniem posła Latosa trzeba się sprzeciwiać profanowaniu symboli wszystkich religii.

 

Poparcie dla kandydatury Latosa na europosła wyrazili przy tej okazji posłanka Ewa Kozanecka i poseł Piotr Król.

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021