Jesteś tutaj: Home

Sypniewski: Musimy sprawić, aby Bydgoszcz stała się zwycięska

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 październik 2018 16:55

W przedostatnim dniu kampanii wyborczej kandydat komitetu Czas Bydgoszczy na prezydenta Marcin Sypniewski po raz kolejny zaapelował, aby w Bydgoszczy zakończyć wojnę polityczną, aby podobnie jak to robią elity toruńskie współpracować ponad podziałami, bowiem wtedy Bydgoszcz zyska więcej.

- Bydgoszcz jest postrzegana jako miasto porażek – mówił w czwartek Marcin Sypniewski - Musimy to zmienić, musimy przestać przegrywać i sprawić, żeby Bydgoszcz była zwycięska, a to może zapewnić tylko dynamiczny rozwój i zaprzestanie kłótni partyjny, bo przez to, że nie stanowimy jednej drużyny i ta kampania przebiega jak przebiega, czyli cały czas dwie partie obrzucają się oskarżeniami, to tylko tracimy.

 

- Musimy wziąć przykład z Torunia, gdzie już kilka lat temu zrozumiano, że tworząc jeden zespół można osiągnąć wiele – podkreślał kandydat na prezydenta - Apeluje, żeby bydgoszczanie odrzucali partyjne kłótnie i wybrali kogoś, kto jest ponad podziałami. Ja jestem taką osobą.

 

Podobny przekaz Sypniewski prezentował również na debatach wyborczych, w których wraz ze swoimi kontrkandydatami brał udział.

 

- Wierzę w swoje zwycięstwo, że jestem wstanie wejść do II tury i tam wygrać ze swoim kontrkandydatem – podkreśla kandydat Czasu Bydgoszczy.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy