Jesteś tutaj: Home

W sobotę kolejna ,,wyprzedaż garażowa”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 21 wrzesień 2018 08:08

Zorganizowana w maju na Miedzyniu akcja wyprzedaży garażowej przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Inicjatywa będzie powtórzona jutro – 22 września, na boisku baseballowym przy ulicy Czorsztyńskiej. Będzie to okazja do zakupu w dobrej cenie ciekawych przedmiotów. Sprzedający będą mogli natomiast sprzedać rzeczy im zalegające, które mają szansę się przydać komuś innemu.

Wyprzedaż organizuje Stowarzyszenie Miedzyń-Prądy oraz Rada Osiedla Miedzyń-Prądy. Wyprzedaż odbywać będzie się w godzinach 10:00-13:00. Limit wystawców został już osiągnięty, jak informują nas organizatorzy, będzie ich ponad stu, zatem będzie w czym wybierać.

 

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 04.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie –224

- liczba osób hospitalizowanych – 162

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 11988

- liczba osób objętych nadzorem – 1031

- liczba pobranych próbek – 3499

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów