Jesteś tutaj: Home

PiS: Idziemy po zwycięstwo w bydgoskim samorządzie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 15 wrzesień 2018 16:31

Poseł Tomasz Latos jest pierwszym formalnie zarejestrowanym kandydatem na prezydenta Bydgoszczy. Jego rywale, w tym urzędujący prezydent Rafał Bruski, mają na tą czynność jeszcze kilka dni. W sobotę Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie zaprezentowało swoich kandydatów do Rady Miasta Bydgoszczy.

- Głęboko wierzę, że idziemy do Rady Miasta po zwycięstwo - zapowiedział poseł Piotr Król - Popełniliśmy przez te 3 lata rządów jeden duży błąd. To był błąd dotyczący nagród w rządzie. Podjęliśmy decyzję, że albo praca w samorządzie, albo praca w spółkach skarbu państwa i chciałbym podkreślić, że radni pracujący w spółkach skarbu państwa podjęli honorowo decyzję, że nie będą kandydowali z list Prawa i Sprawiedliwości.

 

Mowa o radnych Mirosławie Jamrożym oraz radny Tomaszu Redze.

 

- Kilka tygodni temu powiedziałem państwu, że Tomasz Latos to jest to najlepsze co Prawo i Sprawiedliwość może dać Bydgoszczy. To jest oczywiście prawa, ale ci ludzie, za nami zgromadzeni, to są ludzie i doświadczeni, i pełni energii, i młodzi, i starzy, i mniej doświadczeni, ogromna paleta do wyboru dla bydgoszczan. Jednocześnie ludzie prawi – mówił europoseł Kozma Złotowski.

 

- W tej chwili idziemy po zwycięstwo – podkreślił, już oficjalnie kandydat na prezydenta Bydgoszczy, Tomasz Latos.

 

W niedzielę odbędzie się konwencja wyborcza Tomasza Latosa oraz kandydatów PiS-u do Rady Miasta Bydgoszczy oraz Sejmiku Województwa.

 

Pełną listę kandydatów PiS-u przedstawiamy – tutaj.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy