Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCover hitu Lady Gaga ma zwrócić naszą uwagę na problem depresji

Cover hitu Lady Gaga ma zwrócić naszą uwagę na problem depresji

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 25 luty 2021 00:50

We wtorek przypadł Światowy Dzień Walki z Depresją, która w czasie izolacji spowodowanej pandemią COVID-19 szczególnie się nasiliła. Chór Bydgoskiej Izby Lekarskiej Medici Cantares, wsparty męskimi głosami lekarzy z tej okazji przygotował polski cover hitu Lady Gaga Shallow.My, Chór Medici Cantares, chcemy zwrócić uwagę na osoby wokół nas, które mogą potrzebować pomocy, wsparcia, akceptacji w tych trudnych czasach – czytamy w opisie dzieła.

Pojawia się też 4 punktowy poradnik, który warto powielić:

 

 


Szukajmy też wsparcia u specjalistów:

1. Poradnie Zdrowia Psychicznego – bez skierowania.

2. Psychiatryczna Izba Przyjęć – w przypadku stanu zagrożenia życia, nasilonych myślach samobójczych.

3. Regionalne Centrum Interwencji Kryzysowej- szukaj punktu w Twojej okolicy.

4. Fundacja Itaka - która prowadzi Antydepresyjny Telefon Zaufania (numer: 22 484 88 01) oraz udziela szerokiego wsparcia osobom chorującym na depresję jak i ich najbliższym.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu