Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPowstaje turecki miniserial ze scenami walki. Zdjęcia do filmu kręcone były w Bydgoszczy

Powstaje turecki miniserial ze scenami walki. Zdjęcia do filmu kręcone były w Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 21 luty 2021 15:11
Powstaje turecki miniserial ze scenami walki. Zdjęcia do filmu kręcone były w Bydgoszczy Kadr z filmu

,,Kaçış”, po polsku. ,,Bez ucieczki” to tytuł serialu niezależnego tureckiego reżysera Azim Cem, którego pierwsze odcinki ujrzały w ostatnim czasie światło dzienne. Akcja serialu rozpoczyna się w Turcji, ale już pod koniec pierwszego odcinka przenosi się do Polski, której stolicę gra Bydgoszcz.

W pierwszej części odcinka – tureckiej, mamy do czynienia z pokazem umiejętności sztuk walki, pościgiem samochodowym, wykorzystany jest nawet śmigłowiec. Do tej pory opublikowano w serwisie YouYube 3 odcinki, które mają do 10 minut.

 

Azim Cem jak pisze w swoim życiorysie przez wiele lat trenował sztuki walki, w których odnosił nawet sukcesy sportowe. Zapewne stąd też duży nacisk reżysera i jednocześnie odtwórcy głównej roli do ekranizowania bijatyk. Bydgoszcz to również miejsce, w którym Azim Cem zamieszkiwał.

 

,,Bez ucieczki” to na pewno dzieło, w którym możemy na Bydgoszcz spojrzeć z kadru filmowego.

 

Dialogi w serialu prowadzone są w trzech językach: polskim tureckim i angielskim. Dla zrozumienia fabuły dobrze jest znać angielski, bowiem nie wszystkie sceny są tłumaczone polskimi napisami.

 

Pierwsze 3 odcinki poniżej:

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • ,,Kolejne pokolenie AK walczy z kolejnym pokoleniem UB” Czy jest to podział na kolejne pokolenia?

    Dzisiaj obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w którym upamiętniamy podziemie antykomunistyczne, osoby nie zgadzające się na podporządkowanie Polski Moskwie, za co zapłaciły tragiczną karę. Jest to jednak święto opowiadające o wojnie domowej, o trudnej dla Polaków historii, wcale nie tak odległej, z którą musimy się rozprawić. Nie raz pojawia się slogan, że spory jakie przy okazji 1 marca się pojawiają to walka kolejnego ,,pokolenia AK z UB”, mamy zatem do czynienia z wciąż otwartą raną.

  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

Wiadomości z regionu