Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBiegu ulicznego nie będzie, ale Bydgoszcz zachęca do aktywności w Święto Niepodległości. Dla wytrwałych nagrody

Biegu ulicznego nie będzie, ale Bydgoszcz zachęca do aktywności w Święto Niepodległości. Dla wytrwałych nagrody

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 10 listopad 2020 07:21

Żeby otrzymać okolicznościową koszulkę z okazji 100 rocznicy powrotu Bydgoszczy do Polski, wystarczy przebiec jutro (11 listopada) 5 km lub przejechać na rowerze 20 km, bądź podjąć inną przewidzianą aktywność fizyczną. Z uwagi na epidemię ratusz zachęca, aby aktywność fizyczną uprawiać indywidualnie, swoje postępy możemy bowiem udokumentować za pomocą aplikacji.

 

W ubiegłych latach jedną z atrakcji obchodów Święta Niepodległości były biegi uliczne w centrum Bydgoszczy. Aktualna sytuacja epidemiczna nie pozwala na tegoroczną edycję, nie mniej jednak Bydgoszcz do aktywności fizycznej ,,dla Niepodległej” zachęca.

 

Tego dni możemy biegać, spacerować, jeździć na rolkach lub rowerze przy pomocy bezpłatnej aplikacji ,,Rowerowa Stolica Polski / Aktywna Bydgoszcz”. Aplikacja zbiera informacje o naszej aktywności fizycznej przy pomocy GPS. Żeby otrzymać koszulkę należy:
Przejść 5 km

Przejść z kijkami 5 km

Przebiec 5 km

Przejechać na rolkach 5 km

Przejechać na rowerze 20 km

 

Nagrody będą wręczane po miesiącu.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu