Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTargi ,,Air Fair” wrócą w nieco zmienionej formule

Targi ,,Air Fair” wrócą w nieco zmienionej formule

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 20 luty 2019 07:12

Rok 2018 był pierwszym w którym nie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Air Fair ,,Wszystko dla Lotnictwa”, organizowana co roku przez Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy. Roczna przerwa była związana ze zmiana formuły na wydarzenie dwuroczne. W tym roku targi odbędą się 17 i 18 maja. Patronat medialny na wydarzeniem objął Portal Kujawski.

Dla bydgoszczan i mieszkańców regionu targi Air Fair są przede wszystkim dniem otwartym w WZL2, w trakcie którego można obejrzeć pokazy sprzętu wojskowego. Okazja, aby zasiąść w kabinie śmigłowca lub myśliwca. Tak też będzie 18 maja.

 

Pierwszy dzień targów tradycyjnie będzie dedykowany wystawcom i zaproszonym gościom. Czyli jest to ten dzień, kiedy będzie można zawierać porozumienia. Jest to też z punktu widzenia medialnego najważniejszy dzień. W 2017 roku w trakcie Air Fair Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy podpisały list intencyjny z firmą Gulfstream Aerospace Corporation na serwisowanie samolotów Gulfstream G550 dla obsługi polskich VIP-ów w Bydgoszczy. Tego typu ważne porozumienia na targach Air Fair zawierane były dość często, dlatego z dużym zainteresowaniem czekamy na to co ciekawego wydarzy się maju.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

  • Spółka marszałkowska jeszcze nie inwestuje, ale prezes dobrze zarabia

    W marcu 2018 roku Sejmik Województwa wyraził zgodę na powołanie spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne. Celem spółki jest prowadzenie dużych inwestycji z ramienia Samorządu Województwa, na razie spółka jeszcze żadnego dużego projektu inwestycyjnego nie prowadzi, natomiast Zarząd Województwa ,reprezentując jedynego wspólnika spółki (Samorząd Województwa) zdecydował o wysokiej pensji dla prezesa.

  • Jutro Konfederacja wskaże kandydata na prezydenta. To może być ciekawe dla polskiej sceny politycznej wydarzenie

    W sobotę 18 stycznia w Warszawie odbędzie się zjazd elektorski w ramach prawyborów wewnętrznych w Konfederacji. Wydarzenie ciekawe, bowiem prawybory wzorowane są na ordynacji wyborczej wykorzystywanej w Stanach Zjednoczonych w wyborach prezydenckich, co jest w Polsce pionierskim działaniem. Prawybory mogą też wskazać w jakim kierunku ideologicznie pójdzie Konfederacja w przyszłości.

    Etykiety: Konfederacja

Wiadomości z regionu

Śledź nas