Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOlszewski pyta ministra o prenumeratę jednej z gazet

Olszewski pyta ministra o prenumeratę jednej z gazet

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 05 styczeń 2019 10:39

Posłowie interpelacje piszą, których liczby w ciągu kadencji sięgają przynajmniej dziesiątek tysięcy. Wśród nich można znaleźć ciekawe rodzynki, jak np. pytanie o prenumeratę ,,Gazety Wyborczej”.

Jeszcze w listopadzie grupa posłów Platformy Obywatelskiej, w tym bydgoski poseł Paweł Olszewski pytali właśnie o prenumeratę tej gazety.

 

Podczas konferencji prasowej w środę, 14 listopada Pan Minister poinformował, iż „o wpłynięciu zawiadomienia [w sprawie afery KNF] dowiedział się w dniu wczorajszym”, podobnie jak i opinia publiczna – czytamy w interpelacji.

 

Dalej posłowie pytają, czy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro o aferze dowiedział się z ,,Gazety Wyborczej” i czy resort sprawiedliwości zamierza wznowić prenumeratę tej gazety. Odpowiedzi Ministerstwo Sprawiedliwości jeszcze nie udzieliło.

 

Pytania o różnego rodzaju media w interpelacjach się już pojawiały. Swego czasu poseł Bartosz Kownacki pytał o dostępność ,,Naszego Dziennika” na pokładach samolotów PLL LOT.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sejmik chce uczcić 100. lecie powrotu Kujaw i Pomorza do Polski. Projekt stanowiska słaby

    W poniedziałek 16 grudnia na Sejmiku Województwa planowane jest przyjęcie stanowiska w sprawie uczczenia 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Wątpliwości może budzić już jednak treść zaproponowanego dokumentu, w którym zapomina się nawet wspomnieć o Powstaniu Wielkopolskim.

  • Jutro Sejmik Województwa uchwali budżet

    Przed nami budżetowa sesja Sejmiku Województwa – sesje budżetowe należą do najważniejszych, choć w przypadku samorządów wojewódzkich, często radni podejmują decyzje o mniejszej wadze, niż np. w miastach na prawach powiatu. Dlaczego tak jest? - bowiem duża część inwestycji Samorządu Województwa odbywa się poza oficjalnym budżetem, poprzez spółki podległe kapitałowo województwu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas