Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMZK wybiera Mercedesy

MZK wybiera Mercedesy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 28 sierpień 2018 00:37

11 autobusów przegubowych marki Mercedes dostarczy MZK Bydgoszcz firma EvoBus. W poniedziałek został rozstrzygnięty przetarg na dostawę nowoczesnych autobusów. Mercedesy okazały się tańsze od Solarisa.

Zgodnie z zamówieniem każdy z autobusów będzie musiał pomieścić przynajmniej 135 pasażerów, oferując 40 miejsc siedzących. EvoBus zaoferował dostawę autobusów w cenie 15,846 mln zł, czyli o około 0,5 mln taniej od oferty Solarisa, która jednocześnie przekraczała założony na to zamówienie budżet. Autobusy do Bydgoszczy powinny trafić w kwietniu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas