Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy

W nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 02 sierpień 2018 15:01
W nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy Fot: Bartosz Bieliński

W piątek 3 sierpnia na godzinę 5:10 zaplanowano pierwszy wylot samolotu relacji Bydgoszcz – Kijów, na linii obsługiwanej przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Samolot w stolicy Ukrainy wyląduje o godzinie 8. Będzie to drugi kierunek ukraiński LOT-u z Bydgoszczy, od kilku miesięcy możemy polecieć bowiem do Lwowa.

Loty z Bydgoszczy do Kijowa odbywać będą się w poniedziałki i piątki. Samoloty z Kijowa przylatywać będą do nas natomiast w niedziele i czwartki. Na lotnisko będzie można dotrzeć autobusami nocnymi,podobnie jak w przypadku nocnych lotów do Lwowa, uruchomione zostaną specjalne kursy linii autobusowej nr 37N, skorelowowane z połączeniem lotniczym.

 

Jeszcze częściej do Kijowa będziemy mogli latać od października, gdy uruchomienie konkurencyjnego połączenia z Bydgoszczy planują linie lotnicze RyanAir.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas