Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy

W nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 02 sierpień 2018 15:01
W nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy Fot: Bartosz Bieliński

W piątek 3 sierpnia na godzinę 5:10 zaplanowano pierwszy wylot samolotu relacji Bydgoszcz – Kijów, na linii obsługiwanej przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Samolot w stolicy Ukrainy wyląduje o godzinie 8. Będzie to drugi kierunek ukraiński LOT-u z Bydgoszczy, od kilku miesięcy możemy polecieć bowiem do Lwowa.

Loty z Bydgoszczy do Kijowa odbywać będą się w poniedziałki i piątki. Samoloty z Kijowa przylatywać będą do nas natomiast w niedziele i czwartki. Na lotnisko będzie można dotrzeć autobusami nocnymi,podobnie jak w przypadku nocnych lotów do Lwowa, uruchomione zostaną specjalne kursy linii autobusowej nr 37N, skorelowowane z połączeniem lotniczym.

 

Jeszcze częściej do Kijowa będziemy mogli latać od października, gdy uruchomienie konkurencyjnego połączenia z Bydgoszczy planują linie lotnicze RyanAir.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wiadomości z regionu