Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy

W nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 02 sierpień 2018 15:01
W nocy wystartuje pierwszy samolot do stolicy Ukrainy Fot: Bartosz Bieliński

W piątek 3 sierpnia na godzinę 5:10 zaplanowano pierwszy wylot samolotu relacji Bydgoszcz – Kijów, na linii obsługiwanej przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Samolot w stolicy Ukrainy wyląduje o godzinie 8. Będzie to drugi kierunek ukraiński LOT-u z Bydgoszczy, od kilku miesięcy możemy polecieć bowiem do Lwowa.

Loty z Bydgoszczy do Kijowa odbywać będą się w poniedziałki i piątki. Samoloty z Kijowa przylatywać będą do nas natomiast w niedziele i czwartki. Na lotnisko będzie można dotrzeć autobusami nocnymi,podobnie jak w przypadku nocnych lotów do Lwowa, uruchomione zostaną specjalne kursy linii autobusowej nr 37N, skorelowowane z połączeniem lotniczym.

 

Jeszcze częściej do Kijowa będziemy mogli latać od października, gdy uruchomienie konkurencyjnego połączenia z Bydgoszczy planują linie lotnicze RyanAir.

 

Warte obejrzenia

  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

  • Włocłavia pokonuje Sportis – rozpoczynamy mecze na szczycie

    Aż 13 kolejek musieliśmy czekać do pierwszego pojedynku pomiędzy zespołami z grupy tzw. czterech pretendentów do wygrania ligi – w sobotę w Łochowie Sportis podejmował lidera Włocłavię Włocławek (faktycznie zespół ten rozegrał jeden mecz więcej). Mecz ten był bardzo emocjonujący, pokazujący, iż w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu