Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoszcz czeka na mecz z Senegalem

Bydgoszcz czeka na mecz z Senegalem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 19 czerwiec 2018 14:50
Bydgoszcz czeka na mecz z Senegalem Fot: K. Wojtkowiak / UMB

Meczem przeciwko reprezentacji Senegalu, Polacy rozpoczną zmagania w piłkarskich Mistrzostwach Świata. Zapewne niezależnie co dzisiaj wydarzy się w Bydgoszczy, to dla bydgoszczan ten mecz będzie tematem numer jeden. Klimat mistrzostw czuć już na bydgoskich ulicach.

Szaliki Polski ubrane zostały bydgoskim rzeźbą. Polsce kibice zatem m.in. Marian Rejewski, Przechodzący przez Rzekę, czy król Kazimierz III Wielki. Zapewne dzisiaj może dojść do szczytu frekwencji (do 2 tys. osób) w strefie kibica przy stadionie Zawiszy. Mecze innych reprezentacji nie cieszyły się do tej pory zbyt dużym zainteresowaniem bydgoszczan, choć jak to mówią, turniej na dobre rozpocznie się dopiero w strefie pucharowej.

 

 

 

Oprócz pytania o wynik, choć raczej wszyscy wierzymy w zwycięstwo Polaków, pojawiać się może pytanie czy zobaczymy dzisiaj na boisku w Moskwie pochodzącego z Bydgoszczy reprezentanta Jacka Góralskiego?

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wiadomości z regionu