Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadna PiS chce, aby Bydgoszcz reklamowała się w TVP Info

Radna PiS chce, aby Bydgoszcz reklamowała się w TVP Info

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 21 grudzień 2017 00:56

Zdaniem radnej Grażyny Szabelskiej Bydgoszcz powinna zrezygnować z reklamy w telewizji TVN24 oraz TVN Meteo Active (w praktyce nadawanie prognozy pogody znad Brdy) i zacząć się reklamować na antenie TVP Info. Radna zgłosiła w tej sprawie poprawkę do projektu budżetu miasta na rok 2018.

 

Jak uzasadnia radna Grażyna Szabelska współpraca z mediami z grupy TVN nie przynosi wymiernych efektów, dodatkowo emitowane w poprzednich latach reklamy spełniły już swoją rolę w przekazywaniu informacji o Bydgoszczy, dlatego wnioskuje ona o zmianę beneficjenta tego typu działań promocyjny, wskazując na grupę TVP S.A.

 

Prezydent Rafał Bruski do wniosku radnej odnosi się negatywnie, uzasadniając swoje stanowisko analizą oglądalności mediów publikowanym przez portal wirtualnemedia.pl. Wniosek radnej będzie głosowany na sesji budżetowej Rady Miasta Bydgoszczy w dniu 28 grudnia.

 

- Radni PiS-u rozpoczęli kabaret dla Bydgoszczy już dawno, ale teraz rozbudowali program o kolejne atrakcje – ocenia negatywnie wszystkie poprawki radnych PiS-u radny Jakub Mikołajczak, który zapowiada, że poprawki radnej Szabelskiej nie poprze - Teraz wspieranie reżimowej, stronniczej i "rzetelnej na swój sposób" telewizji, to scenariusz dla kontynuacji serialu Stanisława Barei, „Alternatywy 4". Radni PiSu zamiast być aniołami dla Bydgoszczy, są jak Stanisław Anioł.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas