Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadna PiS chce, aby Bydgoszcz reklamowała się w TVP Info

Radna PiS chce, aby Bydgoszcz reklamowała się w TVP Info

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 21 grudzień 2017 00:56

Zdaniem radnej Grażyny Szabelskiej Bydgoszcz powinna zrezygnować z reklamy w telewizji TVN24 oraz TVN Meteo Active (w praktyce nadawanie prognozy pogody znad Brdy) i zacząć się reklamować na antenie TVP Info. Radna zgłosiła w tej sprawie poprawkę do projektu budżetu miasta na rok 2018.

 

Jak uzasadnia radna Grażyna Szabelska współpraca z mediami z grupy TVN nie przynosi wymiernych efektów, dodatkowo emitowane w poprzednich latach reklamy spełniły już swoją rolę w przekazywaniu informacji o Bydgoszczy, dlatego wnioskuje ona o zmianę beneficjenta tego typu działań promocyjny, wskazując na grupę TVP S.A.

 

Prezydent Rafał Bruski do wniosku radnej odnosi się negatywnie, uzasadniając swoje stanowisko analizą oglądalności mediów publikowanym przez portal wirtualnemedia.pl. Wniosek radnej będzie głosowany na sesji budżetowej Rady Miasta Bydgoszczy w dniu 28 grudnia.

 

- Radni PiS-u rozpoczęli kabaret dla Bydgoszczy już dawno, ale teraz rozbudowali program o kolejne atrakcje – ocenia negatywnie wszystkie poprawki radnych PiS-u radny Jakub Mikołajczak, który zapowiada, że poprawki radnej Szabelskiej nie poprze - Teraz wspieranie reżimowej, stronniczej i "rzetelnej na swój sposób" telewizji, to scenariusz dla kontynuacji serialu Stanisława Barei, „Alternatywy 4". Radni PiSu zamiast być aniołami dla Bydgoszczy, są jak Stanisław Anioł.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu

Śledź nas