Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPort Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej

Port Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 20 grudzień 2017 21:21
Port Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej YouTube

Kilka tygodni temu przedstawiliśmy przygotowaną przez bydgoszczanina trasę do gry ,,OMSI 2 Symulator Autobusu”, w której odwzorowany został fragment bydgoskich ulic. Dzisiaj na tapetę weźmiemy twórczość związaną z grą Microsoft Flight Simulator X.

Gra Microsoft Flight Simulator X pozwala zasiąść za sterami różnych samolotów i podróżować pomiędzy lotniskami niemalże na całym świecie. Poszczególne lotniska zostały jednak odwzorowane w różny sposób, raz lepiej raz gorzej. Podchodząc do lądowania w Porcie Lotniczym Bydgoszcz od strony wschodniej, możemy mieć problem aby odnieść wrażenie, iż lecimy nad Bydgoszczą. W grze nie dostrzeżemy również drogi krajowej nr 25, która bezpośrednio sąsiaduje z lotniskiem. Gdy jednak zbliżymy się do płyty lotniska, zobaczymy już znacznie bardziej realne odwzorowania. Dość charakterystyczny będzie budynek terminalu lotniska, choć w wersji przed modernizacją.

 

Polecamy również nasz materiał o symulatorze autobusu – Pojeździć po Bydgoszczy w grze

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Sejmik chce uczcić 100. lecie powrotu Kujaw i Pomorza do Polski. Projekt stanowiska słaby

    W poniedziałek 16 grudnia na Sejmiku Województwa planowane jest przyjęcie stanowiska w sprawie uczczenia 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Wątpliwości może budzić już jednak treść zaproponowanego dokumentu, w którym zapomina się nawet wspomnieć o Powstaniu Wielkopolskim.

  • Jutro Sejmik Województwa uchwali budżet

    Przed nami budżetowa sesja Sejmiku Województwa – sesje budżetowe należą do najważniejszych, choć w przypadku samorządów wojewódzkich, często radni podejmują decyzje o mniejszej wadze, niż np. w miastach na prawach powiatu. Dlaczego tak jest? - bowiem duża część inwestycji Samorządu Województwa odbywa się poza oficjalnym budżetem, poprzez spółki podległe kapitałowo województwu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas