Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPort Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej

Port Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 20 grudzień 2017 21:21
Port Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej YouTube

Kilka tygodni temu przedstawiliśmy przygotowaną przez bydgoszczanina trasę do gry ,,OMSI 2 Symulator Autobusu”, w której odwzorowany został fragment bydgoskich ulic. Dzisiaj na tapetę weźmiemy twórczość związaną z grą Microsoft Flight Simulator X.

Gra Microsoft Flight Simulator X pozwala zasiąść za sterami różnych samolotów i podróżować pomiędzy lotniskami niemalże na całym świecie. Poszczególne lotniska zostały jednak odwzorowane w różny sposób, raz lepiej raz gorzej. Podchodząc do lądowania w Porcie Lotniczym Bydgoszcz od strony wschodniej, możemy mieć problem aby odnieść wrażenie, iż lecimy nad Bydgoszczą. W grze nie dostrzeżemy również drogi krajowej nr 25, która bezpośrednio sąsiaduje z lotniskiem. Gdy jednak zbliżymy się do płyty lotniska, zobaczymy już znacznie bardziej realne odwzorowania. Dość charakterystyczny będzie budynek terminalu lotniska, choć w wersji przed modernizacją.

 

Polecamy również nasz materiał o symulatorze autobusu – Pojeździć po Bydgoszczy w grze

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

  Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

 • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

  Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

 • To były słabe cztery lata dla regionu

  Przygotowania do kampanii wyborczej (ta oficjalnie ruszy dopiero po rejestracji list) są coraz bardziej widoczne, za chwilę kandydaci, w tym obecni posłowie będą agitować, aby oddać na nich głos. Warto przy takich okazjach pytać, co zrobili przez ostatnie cztery lata, a tych dokonań zbyt wielu nie mamy.

 • Rząd szacuje straty spowodowane suszą na ponad miliard złotych

  Problem suszy, a właściwie ogólnego deficytu wody, dostrzegalny jest od kilku tygodni. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach ocenił, że w okresie od 11 czerwca do 10 sierpnia zjawisko suszy dotknęło prawie wszystkie gminy w województwie kujawsko-pomorskim, w różnym stopniu. Ministerstwo Rolnictwa kładzie na stół pierwszą pulę pieniędzy.

  Etykiety: susza Rolnictwo

Wiadomości z regionu

Śledź nas