Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza oczekuje przeprosin od prezydenta

Wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza oczekuje przeprosin od prezydenta

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 luty 2017 12:33

Na wtorkowej konferencji prasowej prezydent Rafał Bruski stwierdził, iż w odbywających się 20 stycznia uroczystościach miejskich wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego miał zakłócać pochód i skandować uderzające w prezydenta hasła. Adam Bułat czuje się tymi słowami uderzony i liczy, że prezydent Bruski je sprostuje.

 

- Mnie na uroczystościach powrotu Bydgoszczy do Macierzy nawet nie było. Stąd też z pewnym zdziwieniem przysłuchiwałem się słowom prezydenta jakobym skakał i krzyczał – powiedział wczoraj Adam Bułat, jedyny wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza”.

 

- Mam prośbę do pana prezydenta, aby zachował się jak dorosły facet i wszystko sprostował. Nie jest to prawda, a te słowa mnie dotykają, bo ja takich zachowań się wystrzegam – zaapelował. Zawodowo Bułat jest radcą prawnym, stąd też jak przyznaje, tego typu nieprawdziwe sugestie mogą uderzać w jego wizerunek.

 

Podczas odbywających się 20 stycznia uroczystości, grupa mężczyzn sympatyzujących z Zawiszą wzniosła okrzyk ,,Bruski gnębiciel dzieci”.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

  Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

 • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

  Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

 • Rząd szacuje straty spowodowane suszą na ponad miliard złotych

  Problem suszy, a właściwie ogólnego deficytu wody, dostrzegalny jest od kilku tygodni. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach ocenił, że w okresie od 11 czerwca do 10 sierpnia zjawisko suszy dotknęło prawie wszystkie gminy w województwie kujawsko-pomorskim, w różnym stopniu. Ministerstwo Rolnictwa kładzie na stół pierwszą pulę pieniędzy.

  Etykiety: susza Rolnictwo
 • Udany skok ze spadochronem posła Skuteckiego

  Co ciekawego w polityce słychać? Dobiega końca proces kształtowania list, choć nie trzeba się też aż tak śpieszyć, bo ostateczny termin rejestracji kandydatów minie dopiero 3 września. W ostatnim tygodniu poznaliśmy całą listę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, potwierdziły się jedynki komitetach Lewicy i PSL-Kukiz.

Wiadomości z regionu

Śledź nas