Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza oczekuje przeprosin od prezydenta

Wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza oczekuje przeprosin od prezydenta

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 luty 2017 12:33

Na wtorkowej konferencji prasowej prezydent Rafał Bruski stwierdził, iż w odbywających się 20 stycznia uroczystościach miejskich wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego miał zakłócać pochód i skandować uderzające w prezydenta hasła. Adam Bułat czuje się tymi słowami uderzony i liczy, że prezydent Bruski je sprostuje.

 

- Mnie na uroczystościach powrotu Bydgoszczy do Macierzy nawet nie było. Stąd też z pewnym zdziwieniem przysłuchiwałem się słowom prezydenta jakobym skakał i krzyczał – powiedział wczoraj Adam Bułat, jedyny wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza”.

 

- Mam prośbę do pana prezydenta, aby zachował się jak dorosły facet i wszystko sprostował. Nie jest to prawda, a te słowa mnie dotykają, bo ja takich zachowań się wystrzegam – zaapelował. Zawodowo Bułat jest radcą prawnym, stąd też jak przyznaje, tego typu nieprawdziwe sugestie mogą uderzać w jego wizerunek.

 

Podczas odbywających się 20 stycznia uroczystości, grupa mężczyzn sympatyzujących z Zawiszą wzniosła okrzyk ,,Bruski gnębiciel dzieci”.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.