Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza oczekuje przeprosin od prezydenta

Wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza oczekuje przeprosin od prezydenta

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 luty 2017 12:33

Na wtorkowej konferencji prasowej prezydent Rafał Bruski stwierdził, iż w odbywających się 20 stycznia uroczystościach miejskich wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego miał zakłócać pochód i skandować uderzające w prezydenta hasła. Adam Bułat czuje się tymi słowami uderzony i liczy, że prezydent Bruski je sprostuje.

 

- Mnie na uroczystościach powrotu Bydgoszczy do Macierzy nawet nie było. Stąd też z pewnym zdziwieniem przysłuchiwałem się słowom prezydenta jakobym skakał i krzyczał – powiedział wczoraj Adam Bułat, jedyny wiceprezes Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza”.

 

- Mam prośbę do pana prezydenta, aby zachował się jak dorosły facet i wszystko sprostował. Nie jest to prawda, a te słowa mnie dotykają, bo ja takich zachowań się wystrzegam – zaapelował. Zawodowo Bułat jest radcą prawnym, stąd też jak przyznaje, tego typu nieprawdziwe sugestie mogą uderzać w jego wizerunek.

 

Podczas odbywających się 20 stycznia uroczystości, grupa mężczyzn sympatyzujących z Zawiszą wzniosła okrzyk ,,Bruski gnębiciel dzieci”.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kolejny remis Zawiszy w przygotowaniach do rundy jesiennej

  W sobotę, w samo południe, rozpoczął się mecz sparingowy pomiędzy V-ligowcami Zawiszą Bydgoszcz i Wisłą Tczew (okręg malborski). Podobnie jak ubiegłotygodniowy sparing ze Spartą Brodnica, mecz ten zakończył się remisem.

 • Tyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

  W najbliższą sobotę w Zielonych Arkadach odbędzie się lekkoatletyczny miting w skoku o tyczce. Zobaczymy polskie gwiazdy w tej dyscyplinie: Annę Rogowską, Monikę Pyrek, Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego. Ten ostatni powinien liczyć na szczególny doping, z racji trenowania w bydgoskim Zawiszy.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Wykonawca trzech odcinków S-5 chce większej zapłaty

  Włoska firma Impresa Pizzaroti chce zwiększenia wartości realizowanego w ramach budowy drogi ekspresowej S-5 kontraktu. Impresa Pizzaroti wygrała przetarg na realizację trzech odcinków w województwie kujawsko-pomorskim: Białe Błota – Nowe Marzy – Dworzyskowo; Dworzyskowo – Aleksandrowo oraz Białe Błota – Szubin.

 • Czy będzie przetarg na przewozy kolejowe w kujawsko-pomorskim?

  Radny Michał Krzemkowski odnosząc się do zapowiedzi medialnych wyraził pogląd, że ogłaszanie przetargu na obsługę połączeń kolejowych w województwie to zły pomysł i Zarząd Województwa powinien dalej powierzać usługę państwowo-samorządowym Przewozom Regionalnym. Zdaniem marszałka Piotra Całbeckiego decyzja o przetargu ostatecznie jeszcze nie zapadła.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.