Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 12 listopad 2016

Trwają obchody Roku Solidarności Polsko-Węgierskiej, którego ważną częścią będą obchody wydarzeń Bydgoskiego Listopada 1956. Ciekawy artykuł poświęcony tematyce napisał dr Miklos Mitrovits, historyk i polonista, który w przyszłym tygodniu będzie gościł w Bydgoszczy.

Opublikowano w Magazyn

Piotr Najzer z KNP uważa, że drogowe kontrole trzeźwości są niezgodne z prawem. Umieścił w internecie nagranie jak po chwili dyskusji z funkcjonariuszem drogówki odjeżdża z miejsca gdzie prowadzona jest kontrola trzeźwości kierowców. Czy mamy problem ze złym prawem?

Opublikowano w Bydgoszcz

W ubiegłym tygodniu zakończyła się runda jesienna w grupie III B-klasy, na boiskach której występowali piłkarze Zawiszy Bydgoszcz. VIII liga nie brzmi zbyt prestiżowo, ale trzeba przyznać, że była to ciekawa liga, stąd też kibice Zawiszy na doznania sportowe nie mogli narzekać.

Opublikowano w Sport
sobota, 12 listopad 2016 12:12

PiS zaatakował internautę bez powodu

Pan Karol który na co dzień politycznie się nie udziela postanowił skomentować wpis na Facebook-owym blogu (Bydgoszcz Bielawy) jednego z bydgoskich dziennikarzy. Mocno się zdziwił, gdy odpowiedzi udzielił mu oficjalny profil bydgoskiego PiS-u atakując go przy tym personalnie, za coś z czym nie ma nic wspólnego.

Opublikowano w Bydgoszcz

W czwartek w Warszawie oficjalnie zawiązał się komitet honorowy inicjatywy referendalnej, pod którą podpisy zbierają działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W skład tego komitetu weszła zastępca prezydenta Bydgoszczy Anna Mackiewicz.

Opublikowano w Bydgoszcz

32 lata temu, w Londynie zmarł Stanisław Baliński, wielki i niestety zapomniany poeta.

Opublikowano w Magazyn

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29