Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 02 październik 2015

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy wstrzymał decyzje Walnego Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego z 31 lipca, o wykluczeniu ze struktur Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza”. Spory pomiędzy członkami związku powinien bowiem pierw zbadać Sąd Polubowny, w rezultacie Stowarzyszenie Piłkarskie dalej powinno mieć dostęp do obiektów sportowych przy ulicy Gdańskiej 163.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 02 październik 2015 17:12

Gawkowski zaprasza do debaty na targowiskach

Bez krawata, za wśród ludzi i ich pytań – lider listy Zjednoczonej Lewicy wezwał dzisiaj kandydatów z pozostałych komitetów do debaty o przyszłości Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 02 październik 2015 15:59

PiS zarzuca Platformie nieczystą kampanie

Radni Prawa i Sprawiedliwości zarzucili radnym PO pomówienia, w związku z ich wystąpieniem w sprawie marszu antyimigracyjnego, w czasie którego doszło do incydentu, gdy młody mężczyzna wykonał gest kojarzony z nazistami. Przedstawiciele PiS odcięli się od tego gestu tłumacząc, że na marsz poszli z innego powodu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Drogi osiedlowe i przebudowa stadionu Polonii – na te cele zdaniem polityków SLD powinny trafić pieniądze, które rano ustami sekretarza stanu Pawła Olszewskiego obiecało Bydgoszczy Ministerstwo Administracji i Rozwoju.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Marszałek województwa i zarząd z wotum zaufania, ale debata pokazała kryzys debaty w województwie

    Można było się spodziewać, że na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa radni udzielą absolutorium oraz wotum zaufania dla Zarządu Województwa – o ile w tym roku ta debata nie była specjalnie istotna, bo z racji tego, że jesteśmy świeżo po wyborach, wynik głosowania nie niesie żadnych skutków prawnych, to pokazała ona pewien kryzys w dyskusji publicznej.

  • Jutro jedna z ważniejszych sesji sejmiku w roku, choć w tym roku nie aż tak

    W poniedziałek Sejmik Województwa zdecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu wotum zaufania dla Zarządu Województwa za 2023 rok oraz udzieleniu lub nieudzieleniu absolutorium. Jest to zawsze jedna z ważniejszych sesji w roku, bowiem odbywa się dyskusja o stanie województwa oraz ocena władzy wykonawczej. Ten rok jest jednak szczególny, bowiem minęło niewiele ponad 2 miesiące od wyborów samorządowych, gdzie całe władze samorządowe były poddane weryfikacji przez wyborców.

Wiadomości z regionu