Jesteś tutaj: HomeSportJesień należy do Zawiszy

Jesień należy do Zawiszy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport środa, 14 listopad 2018 18:59

Cyklon Kończewice nie zatrzymał Zawiszy w zaległym meczu 11 kolejki V ligi. Dzięki temu zwycięstwu niebiesko-czarni zakończą rundę jesienną na pewno jako lider. Zanim zaczniemy jednak podsumowywać rundę, trzeba rozegrać jeszcze sobotni mecz z Gromem Więcbork na wyjeździe.

 

Mecz ten nie został rozegrany w pierwotnym październikowym terminie, z powodu zwolnień lekarskich w zespole gospodarzy. Od pierwszych minut na boisku dominowali niebiesko-czarni, co przełożyło się na bramkę Patryka Kozłowskiego z 7 minuty. Ten gol był dość zaskakujący, bowiem jego uderzenie kompletnie zaskoczyło broniącego bramki gospodarzy Mateusza Skibińskiego. W 18 minucie Patryk Straszewski po asyście Pawła Kanika podwyższył na 0:2. W drugiej odsłonie meczu nieco bardziej aktywni na boisku byli piłkarze Cyklonu, ale bramek już nie zobaczyliśmy.

 

Był to mecz emocjonujący przede wszystkim dla trenerów obu zespołów. Trenera gospodarzy Marka Zająca musiał upominać wielokrotnie sędzia liniowy.

 

W środku tygodnia, na mecz do Kończewic pojechało kilkudziesięciu kibiców Zawiszy. Pierwotnie fani z Bydgoszczy mieli zostać niewpuszczeni, co mogło wpłynąć również na liczbę wyjazdową.

 

Cyklon Kończewice – Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:2)

7 minuta – Patryk Kozłowski

18 minuta – Patryk Straszewski

 

Zobacz relacje filmową

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja