Jesteś tutaj: HomeRegionBiT City będzie mieć logo za 10 tys. zł

BiT City będzie mieć logo za 10 tys. zł

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne niedziela, 08 czerwiec 2014 20:38

Urząd Marszałkowski podsumował konkurs na zaprojektowanie loga dla projektu BiT City. Autor zwycięskiego loga otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł, za co zapłacą podatnicy. Pozostaje jednak pytanie, czy to logo komuś do czegokolwiek jest potrzebne.

BiT City to w skrócie zbiór projektów mających na celu rozwój transportu w Bydgoszczy i Toruniu. W ramach wspólnej aplikacji o środki unijne powstanie linia tramwajowa do bydgoskiego Fordonu, rozbudowana zostanie toruńska siatka tramwajowa, zrewitalizowana została także linia kolejowa łącząca te dwa miasta. Dodatkowo planuje się remont dworców kolejowych m.in. stacji Bydgoszcz – Wschód, na której powstanie węzeł przesiadkowy kolejowo-tramwajowy. Projekty na pewno ważne dla mieszkańców województwa, mamy jednak wątpliwości, czy tak drogi logotyp jest tutaj do czegokolwiek potrzebny.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy