Jesteś tutaj: HomeRegionNowy poseł zadeklarował: Jestem tu dla moich wyborców

Nowy poseł zadeklarował: Jestem tu dla moich wyborców

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne niedziela, 08 czerwiec 2014 22:41

W piątek poseł Piotr Król zabrał głos z mównicy sejmowej w ramach oświadczeń poselskich. Zadeklarował on, że zamierza pełniąc nową rolę pamiętać o tym dzięki komu został wybrany.

- Po 16 latach reprezentowania mieszkańców w Radzie Miasta Bydgoszczy zostałem posłem na Sejm Rzeczypospolitej – mówił w piątek w Sejmie poseł Piotr Król.

 

- To dla mnie ogromne wyróżnienie i odpowiedzialność. Dlatego też postaram się być aktywnym posłem. Bardzo dziękuje wszystkim moim wyborcom za wybór i chcę zadeklarować, że jestem tu dzięki nim i dla nich.

 

Nowy poseł zaprosił mieszkańców na dyżury poselskie, które zamierza wkrótce zainaugurować.

 

- Życzę powodzenia w wykonywaniu mandatu posła – odpowiedział prowadzący obrady wicemarszałek Cezary Grabarczyk.

 

Z możliwości wygłoszenia oświadczeń parlamentarzyści korzystają rzadko. Nowemu posłowi życzymy także powodzenia w zabieganiu o sprawy naszego regionu i interesy jego mieszkańców.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)