Jesteś tutaj: HomeInowrocławPrawdy ratuszowego dezinformatora

Prawdy ratuszowego dezinformatora

Napisane przez  Redakcja / Andrzej Kieraj Opublikowano w Inowrocław wtorek, 06 maj 2014 12:59

Mieszkańcy Inowrocławia za swoje własne pieniądze karmieni są wiadomościami mijającymi się delikatnie mówiąc z prawdą – pisze do nas w liście radny Andrzej Kieraj z SLD.

W kwietniowym numerze dezinformatora ,,Nasze Miasto Inowrocław" wydawanym przez Urząd Miasta Inowrocławianie mogą wyczytać, że 90% mieszkańców biorących udział w konsultacjach dot. łącznika ul. Wojska Polskiego opowiedziała się za realizacją tej "inwestycji". Pewnie przez zapomnienie nie podano iż te 90% Inowrocławian to aż 193 osoby, a za tym pseudo łącznikiem opowiedziało się 178 z nich.

 

Ale to nie koniec ratuszowych rewelacji. Portal "Inianie"- następna propagandowa tuba władz miejskich prowadzi na swojej stronie "Sondę". Temat jednej z nich "Unijne inwestycje 10-lecia. Która według ciebie najbardziej potrzebna?" Jako jedna z 10-ciu wymieniona jest Oczyszczalnia Ścieków. Panie Prezydencie! Bój się Pan Boga i skrzypiec. Oczyszczalnię ścieków w Inowrocławiu oddano do użytku w 1998 roku za kadencji tak krytykowanego przez Pana prezydenta śp. Marcina Wnuka. Jakaż w tym pańska zasługa.


A może tak portal "Inianie" zadałby pytanie: Co najbardziej Twoim zdaniem potrzebne jest pilnie miastu? Ja osobiście(i nie tylko ja) odpowiedziałbym- zmiana władzy. Ta już się zużyła.

 

Radny Rady Miejskiej Inowrocławia
Andrzej Kieraj

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu