Jesteś tutaj: HomeInowrocławCzy proceder cofania liczników samochodów zostanie ukrócony?

Czy proceder cofania liczników samochodów zostanie ukrócony?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 31 grudzień 2013 16:18

Od 1 stycznia Stacje Kontroli Pojazdów będą zobowiązane zapisywać w dokumentach dane przebiegu z licznika samochodowego. Spisanie licznika będzie konieczne także przy rejestracji pojazdów. O zmianę rozporządzenia walczył inowrocławski poseł Krzysztof Brejza.

W opinii parlamentarzysty w Polsce cały czas zjawisko cofania liczników, czyli w praktyce oszukiwania nabywców pojazdu jest dość powszechne.

 

W efekcie kupujący samochód używany przepłacają nawet 20-30% jego wartości z powodu „poprawionego” stanu licznika – informuje nas biuro posła Krzysztofa Brejzy.

 

Zapewne ta zmiana w całości nie zlikwiduje patologicznych działań nieuczciwych sprzedawców. Oszukiwanie klientów będzie jednak znacznie trudniejsze. 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu