Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławianie zbadali swoje zdrowie i oddawali krew

Inowrocławianie zbadali swoje zdrowie i oddawali krew

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 12 sierpień 2013 13:44

W sobotę i niedzielę w Galerii Solnej w Inowrocławiu trwała akcja profilaktyczna stowarzyszenia Flandria, w czasie której można było zbadać bezpłatnie poziom cukru we krwi i ciśnienie z migotaniem przedsionków.

Z tej okazji skorzystało bardzo wielu inowrocławian. W sobotę dodatkowo można było oddać także krew, której w ostatnim czasie w naszym województwie brakuje. Autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przyjechał jednak dopiero na godzinę 11, przez co krew zdążyło (do 15) oddać 14 osób, co pozwoliło uzyskać ponad 6 litrów krwi. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu