Jesteś tutaj: HomeInowrocławMi-24 na tle powiatu inowrocławskiego

Mi-24 na tle powiatu inowrocławskiego

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 09 sierpień 2013 13:19

Portal zajmujący się robieniem zdjęć lotniczych foto.pookr.pl zrealizował sesję zdjęciową dla śmigłowca Mi-24, która zrobiona została na tle malowniczych okolic Inowrocławia.

Śmigłowce Mi-24 służą w 1. Brygadzie Lotnictwa Wojsk Lądowych, w skład której wchodzi 56. Baza Lotnicza w Inowrocławiu.

 

Wykonane zdjęcia można zobaczyć pod adresem www.foto.poork.pl/mil-mi-24-sesja-air2air

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu