Jesteś tutaj: HomeInowrocławPonad 100 tys. zebrane przez WOŚP w Inowrocławiu – to nowy rekord

Ponad 100 tys. zebrane przez WOŚP w Inowrocławiu – to nowy rekord

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 01 luty 2021 12:04
Ponad 100 tys. zebrane przez WOŚP w Inowrocławiu – to nowy rekord Fot: WOŚP

Jak wynika ze wstępnego podsumowania zbiórki w ramach 29 Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano w Inowrocławiu kwotę 101 tys. i 285 zł. Ta kwota będzie wyższa, bowiem nie zakończyły się jeszcze wszystkie licytacje. Jest to nowy rekord zamknięcia Finału WOŚP w Inowrocławiu.

 

W głównej mierze są to pieniądze zebrane przez wolontariuszy do puszek. W tym roku, z powodu ograniczeń pandemicznych popularne stały się eSkarbonki, w ramach których mogliśmy wesprzeć WOŚP przelewając symboliczną kwotę przez internet – w tej formule Inowrocław zebrał do tej pory prawie 5,5 tys. zł.

 

Sztab WOŚP w Inowrocławiu organizuje Kujawskie Centrum Kultury. Wśród trwających licytacji najbardziej popularne jest szklane serce przekazane przez posłankę Magdalenę Łośko, jego cena w chwili obecnej przekroczyła już 2 tys. zł.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu