Jesteś tutaj: HomeInowrocławNieuchronna kara za fikcyjną ,,bójkę pseudokibiców”

Nieuchronna kara za fikcyjną ,,bójkę pseudokibiców”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 09 październik 2020 15:20

W sierpniu 52-letni mężczyzna poinformował Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że przy ulicy Łokietka w Inowrocławiu doszło do bójki pseudokibiców, sam też twierdził, że ma myśli samobójcze. Na miejsce skierowano kilka patroli policyjny, ale się okazało, że był to zwykły żart.

Sprawa miała ciąg dalszy – mężczyźnie postawiono zarzut bezprawnego wywołania alarmu. Teraz sad ukarał inowrocławianina grzywną.

 

Wygłup nie uciekł zatem przed karą.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Pierwsze osoby w kujawsko-pomorskim zaszczepione drugą dawką

    Pierwsze szczepienia odbyły się w naszym województwie, jak w całej Unii Europejskiej, 27 grudnia 2020 roku. Było to jednak dopiero zaszczepienie jedną dawką, a jak uważają eksperci, dla zbudowania odporności potrzeba dwóch dawek. Dzień 18 stycznia 2021 roku, to z kolei symboliczna data, gdy w naszym województwie zaszczepiono pierwsze osoby drugą dawką.

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska

Wiadomości z regionu