Jesteś tutaj: HomeInowrocławTrwają remonty w szkołach podstawowych

Trwają remonty w szkołach podstawowych

Napisane przez  UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław piątek, 03 lipiec 2020 13:34
Trwają remonty w szkołach podstawowych Fot: UM Inowrocław

Dzieci i młodzież już cieszą się wakacjami. Jednak nie oznacza to, że szkolne korytarze są puste. Tradycyjnie w okresie letnich wakacji, w budynkach miejskich placówek oświatowych trwają remonty.

 

W Szkole Podstawowej nr 5 malowana jest sala gimnastyczna, a zlokalizowane przy niej łazienki są remontowane. W „szesnastce” również remontowana jest m.in. sala gimnastyczna. W Szkole Podstawowej nr 6 trwają prace w dwóch łazienkach. W Szkole Integracyjnej inwestycje przeprowadzane są w dwóch salach lekcyjnych oraz w jednej z łazienek.

 

  • - Co roku wykorzystujemy wakacyjny czas na remonty placówek oświatowych. Stają się one coraz ładniejsze i bardziej nowoczesne - mówi prezydent Ryszard Brejza.

 

Przypomnijmy, że do najważniejszych inwestycji, które będą realizowane w szkołach należą: kontynuowanie remontu dachu w Szkole Podstawowej nr 4, przebudowanie kotłowni w Szkole Podstawowej nr 16.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu