Jesteś tutaj: HomeInowrocławRadio ZET na kilka dni zadomowi się na inowrocławskim rynku

Radio ZET na kilka dni zadomowi się na inowrocławskim rynku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 04 luty 2020 15:26

Od poniedziałku na inowrocławskim rynku trwa ,,Przebojowa zima Radia ZET”. Przygotowano z tej okazji dla mieszkańców kilka zimowych atrakcji, przede wszystkim lodowisko z wypożyczalnią łyżew. Akcja zbiega się z drugim tygodniem ferii zimowych.

Radio ZET w Inowrocławiu będzie obecne do 9 lutego. W sobotę dziennikarz muzyczny, Marcin Wojciechowski, poprowadzi na antenie radia listę przebojów Radia ZET bezpośrednio z Inowrocławia. W niedziele odbędą muzyczne animacje i konkursy z nagrodami. Do piątku lodowisko czynne jest w godzinach 12:00-20:00, w sobotę będzie od 10:00-20:00, natomiast w niedzielę od 10:00-15:00.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

    Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

  • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

    Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu